Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Örümcekler vs. Meruem

Meruem ırkının zirvesinde de öyle imkansız bir şey de değildi. Muhafızların bile seviyeleri ortada. Bu kadar güçlü olmalarının sebebi kraliçenin nen kullanıcılarını yemesiydi.Zaten Meruem doğarken kraliçenin karnını parçalamasa kraliçe onu doğurduktan sonra insanları yemeye geri dönecek ve tekrardan yeni muhafızlar ve bir kral daha doğuracaktı. Kimeraların sistemi bu şekildeydi.

Ki kraliçe daha güçlü kişileri yedikçe çok daha güçlülerini de doğurabilmeliydi mantıken.

İnsanlar arasından Don Freecs ve Maha Zoldyck daha güçlüdür. Kara kıta da da bir ton daha güçlü canavar vardır. Özellikle de şu beşi;
Bu mangada kaçıncı sayı ? Hiç hatırlamıyorum bunu.

Chrollo'nun bilmediğimiz yetenekleri sayesinde belki başlangıç formunu yenebilirler ama Meruem'in gelişmiş versiyonunu (Netero'nun bombasından sonraki halini) Hxh'deki bilinen tüm karakterler toplansa yine yenemez diye düşünüyorum. Kara kıtadaki "5 Tehdit" hakkında fazla birşey bilmediğimiz için onları dahil etmiyorum.

İlk halini bile almaları zor bence. Feitan ön plana çıksa bile o zamanlar Meruem'e çok uzak güçte olan bir karıncaya karşı çok uğraşıyordu dövüşürken. Hepsi toplanıp kombolu bir şeylerlerle falan belki alırlar ama ilk halini.

Netero bile herşeyini verip yaptığı saldırı Meruem'i anca hafif hırpaladıysa Örümcekler de bundan öteye çok gidemez diye düşünüyorum.

Feitan'in güneş saldırısı nükleer bomba gücünde bir saldırı olması veya Netero'nun saldırısından üstün bir saldırı olması bana mantıklı gelmiyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık