Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[İnceleme] Ölüm Cerrahı Trafalgar Law

Başka ne için söylenmiş olacak?Dalga derken yeni korsan nesli kast ediliyordu işte.Şuanki mevcut yonkoular için niye yeni gelen dalga sıfatını kullansın ki?:D
İşte eskileri WB, Roger falandı. WB de öldü zaten yenilerin savaşı bunlarınkinden çok daha şiddetli olacak. Shanks ne icraat yapmış daha en azından biz bilmiyoruz. Kaido gitmiş ordu topluyor vs vs. Law'da diyor zaten büyükler hiçbir şey yapmadı, bir şeye hazırlanır gibi. Bence o ''hazırlanılan zaman diliminden'' söz ediliyor.

İşte eskileri WB, Roger falandı. WB de öldü zaten yenilerin savaşı bunlarınkinden çok daha şiddetli olacak. Shanks ne icraat yapmış daha en azından biz bilmiyoruz. Kaido gitmiş ordu topluyor vs vs. Law'da diyor zaten büyükler hiçbir şey yapmadı, bir şeye hazırlanır gibi. Bence o ''hazırlanılan zaman diliminden'' söz ediliyor.
Chinjao yeni nesilin eskisinin yanında çöp olduğunu söylemişti.Bunı ise Shanks,Kaidou gibi korsanlara bakarak söyledi.Yani yeni nesil bu noktada farkını ortaya koyacak.Kaidou Shanks falan kaç senelik korsan.Daha güçlenebileceklerini pek sanmıyorum.Zaten bu nesil en kötü jenarasyon olarak geçiyor.Bilmiyorumda Luffy KK olurken iki yıl aldığı eğitime rağmen adamakıllı farkı açtırmamış adamların en fazla amiral seviyesine gelecek olması bama biraz garip geliyor.O zaman Luffy'i devreden çıkar çöp bu yeni jenarasyon.

Ace@

O zaman sahte hasırşapkalarda büyük dalga:artiz:

Chinjao yeni nesilin eskisinin yanında çöp olduğunu söylemişti.Bunı ise Shanks,Kaidou gibi korsanlara bakarak söyledi.Yani yeni nesil bu noktada farkını ortaya koyacak.Kaidou Shanks falan kaç senelik korsan.Daha güçlenebileceklerini pek sanmıyorum.Zaten bu nesil en kötü jenarasyon olarak geçiyor.Bilmiyorumda Luffy KK olurken iki yıl aldığı eğitime rağmen adamakıllı farkı açtırmamış adamların en fazla amiral seviyesine gelecek olması bama biraz garip geliyor.O zaman Luffy'i devreden çıkar çöp bu yeni jenarasyon.

Ace@

O zaman sahte hasırşapkalarda büyük dalga:artiz:
Chinjao boş konuşuyor zaten. Adam Garp'tan intikam almaktan ''bilseydim oğlunu hedef alırdım(Dragonu) '' vs diyor yeni nesil çöp diyor sonra gidip o ailenin şuan en zayıf halkası olan Luffye yeniliyor. Biraz tutarsız bir adam. Ben onu Law için söyledim. Kid ve X- Drake daha fazla potansiyele sahip bence.

Chinjao boş konuşuyor zaten. Adam Garp'tan intikam almaktan ''bilseydim oğlunu hedef alırdım(Dragonu) '' vs diyor yeni nesil çöp diyor sonra gidip o ailenin şuan en zayıf halkası olan Luffye yeniliyor. Biraz tutarsız bir adam. Ben onu Law için söyledim. Kid ve X- Drake daha fazla potansiyele sahip bence.
Shabondy Adası'nda öne çıkarılan o 3'lüyü geçen olmaz bence.Law ezildi falan filan bunlar geçici ve sonu nereye bağlanacağı belli olmayan şeyler.O paket versiyonundan çıktıktan sonra Luffy ile Dof'a karşı savaşırken Luffy'den geri kalmadığı görülecektir muhtemelen.Nereye bağlanacağını anlamak için tek yol serinin genel konseptine bakmak ve bu genel konseptten böyle bir sonuç çıkıyor.

ShiShi@

Iyide o laf olsun diye verilmiş bir lakap değilki.Pek çok yerde geçti yeni nesil şöyle yapacak,böyle edecek diye...

Novalarin dalgasi soyle etkili oldu sabondy adasina ayni anda bu kadar guclu novalarin ayak basmasi ve hepsinin ayni anda yeni dunyaya girmesi ayrica bb tehdidinin olusmasi wb nin olumu hersey ust uste geldi bu da yenidunyayi kaosa surukledi. Bu olaylarin uzerine ortaya ciktiklari icin kotu jenerasyon oldular yani tum novalar bu dalganin parcasi.

Ayrica carklari yok edecegim lafini ceasar a degil vergoyu kesince denden mushiden dofa soyluyor. Aslinda o dalga lafini da law degil hep dof soylemistir. Law sadece orda alinti yapti her zaman soylersin ya dedi.
Dof hep yeni cag buyuk dalga lafini soylemistir. Law sadece orda durum belirtti yeni dunyanin durumunu lawin agzindan soyledi Oda bize. Buyukler sadece bekliyor alttan gelenlerde gucleniyor denizciler savas gucunu arttiriyor falan diye. Yani buyuk savasa hazirlaniyor herkes bir nevi eskiler ( younkoular ve schibukailer ) sonlarinin gelmesini bekliyor. Wb nin lafi cok manidardir herkese kupe olmustur. Cag degisiyor artik ve beni yeni caga tasiyacak bir gemi yok diyor. Bunu kendisi icin soyluyor ama butun eski buyuk guclere sesleniyor. Herkes benim gibi yikilacak duzen degisecek diyor. O yuzden de yonkoular bence wb nin olumunden sonra sinirlarini gorduler ve younkoularin yenilmez oldugu tabusu yikildi. sistemin tehlikede oldugunu gorduler ve hazirlik yapiyorlar. Bir nevi bekliyorlar sonlarini.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık