Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[İnceleme] Ölüm Cerrahı Trafalgar Law

Sanmam Roger ve WB ciddi anlamda savaşmış adamlar Law ile Luffy savaşmaz. Bu saatten sonra ne olursa olsun Luffy karşısına almaz Lawı. Zaten Law o seviyeyi yakalayamıyacak.

Orası öyle ama ben onu Novalara bağlamıyorum. Bence Yonkoular. Novalar daha çok aperatif gibi.
Yonkoular derken?Yeni nesilden bi Karasakal var sadece onu mu kastediyor yani?:(

Luffy'nin macerası illa Roger'ın macerasının kopyası olacak diye bir şey yok.Law'ın az önce belirttiğim sözlerinden her şey çok açık.Ayrıca BB'de yeni nesilden sayılıyor.Yani Luffy'nin korsanlar safındaki en büyük düşmanı BB olur.Law olmaz.

Bana kalırsa amacı salt intikam değil.Çünkü Ceasar'a çarkları yok edeceğim diyordu.Eskisine göre çok daha korkunç bir dalga geliyor demişti.Adamın çok daha büyük şeyler planladığı belli.Madem durum bu değil o zaman niçin Luffy'nin ben KK olacağım sözüne kıl olsun?Bence adamın amacı çok daha yüksek
Ben senin dedigin yeri soyle hatirliyorum mangadan. Kid luffy law ayrilacaklari zaman, luffy ha bu arada one piece i ben bulacagim diyor. Kid evet sinirli bir sekilde bakiyordu ama law "bu ne diyo la" der gibi bakiyor. Dedigine sasiriyor kizma falan yok yani. Yine de bir bak derim mangaya cunku anime olmadik seyler soyluyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık