Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Yardım] Ölmeden Önce Yapılacaklar Listesi

Akrabalarımın çoğunu telefon ile arayıp; Merhaba ikiyüzlü menfaat düşkünü pislik, seninle ilişkimi kesiyorum. Gözüme görünme, kusmak istemiyorum derdim ^^

Bungee Jumping gibi etkinlikler yapıp kendimi parkour sporunda geliştirirdim. Artık ne kadar olursa :T
Uzar gider bu liste, bir yılım kalsın ölmeye gerisini o zaman düşünürüm :T

Akrabalarımın çoğunu telefon ile arayıp; Merhaba ikiyüzlü menfaat düşkünü pislik, seninle ilişkimi kesiyorum. Gözüme görünme, kusmak istemiyorum derdim ^^

Bungee Jumping gibi etkinlikler yapıp kendimi parkour sporunda geliştirirdim. Artık ne kadar olursa :T
Uzar gider bu liste, bir yılım kalsın ölmeye gerisini o zaman düşünürüm :T
Kiralık katil bu sorununu çözebilir.

Üye silindi 1004

Şimdi bir şey diyeceğim ama olmayacak. Merdivenlerden düşerdim diyeyim. :rolleyes:

İnsanın bir yılı kaldıysa bu dünyaya dair birşey düşünmesi çok zordur. Herkes kanımca tövbeye ve dine yönelir.

Ben kafamı secdeden kaldırmazdım şahsen. Çünkü dünya malı dünyada kalıyor son 1 yıl kaldıysa burdakilerle zaman kaybetmek boş, cennete yatırım yapardım :D

ama şunu unutmamak lazım ki bırak 1yıl ömrümüz kaldığını , belki 1 saat kaldığını bile bilemediğimiz dünyada ahireti bolca düşünmekte fayda var :)

Her gunu plansiz gecirmek.

Mesela bir gun kafam eser bir yere giderim ondan sonra sıkıldım mı oraya gitmeyi bırakır o an ne aklıma geliyorsa onu yapa yapa haz alırım.

Soyle soylemek gerekirse her gun bir plan yapip bunu yapma zorunlulugundan kurtulmak en derin zevktir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık