Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Yardım] Ölmeden Önce Yapılacaklar Listesi

Merhaba sevgili korsanfan ailesi yıllardır burdayım ama genelde okuyucu modunda takılıyordum. Bir konuda yardıma ihtiyacım var. Ölmeden önce yapılacaklar listesi hazırlıyorum. Bana fikirleriniz ile yardımcı olur musunuz? İnternette liste var ama bir yerden sonra tıkanıyor. Sizin sahsi tavsiyelerinize ihtiyacım var.
Şöyle söyleyeyim farzedinki 1 yıllık ömrünüz var. ( Allah korusun sizlerden uzak. ) Fikirlerini ve tavsiyelerini sunanlara şimdiden teşekkürler.

1 yıllık ömrün varsa bakılır: 1)Müslümansan tövbe et. Hristiyansan günah çıkar. Ömrün bitiyor öbür tarafa temiz gitmeye bak.
2)Bir yılın kaldıysa ve yükümlü olduğun bir ailen yoksa işi bırak. Bir köye yerleş doğal hayatı dolayısı yaşa. Sanki teknoloji yokmuş gibi davran. Mandıra filozofu gibi.
3) Mutlaka yamaç paraşütü yap.
4)Eskiden işten dolayı yapamadığın keşke şunu yapsaydım dediğin ne varsa yap. Parayı düşünme otostopçuluğun zevkini yaşa.
5)Türkiyenin sınır bölgelerinden geçen tırlara otostop yapıp uluslararası seyahat yap. ( Bu iş her tırcıyla olmaz adamını iyi seç)
6) 1 sene dolduğunda yine tövbe et. Çünkü belki de hiç işlemediğin günahları işleyeceksin:hhh:

Senin için anlamı olan bir şeyler üret. Yazmak olur çizmek olur, iç dünyanı somutlaştır. İçinde tomurcuklanıp seninle beraber içinde son bulacak fikirlerinin, düşüncelerinin burukluğuyla gözlerini hayata yummamış olursun.

Ha, bir de ;)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık