Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Oden?

Oden necidir?

• Kullanılan toplam oy
    189
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bence Toki meyvesininde uyanışı gerçekleştirdi hemen zamanı geriye alıp ardından geleceğe gönderdi. Çünkü Oden genç görünüyor yani 20 yılda yaşlanmaması için geleceğe gönderildi.
Diğer seçenek ise Kanjuro'nun çizimi olduğunu düşünüyorum da Kanjuro düzgün çizemiyor diye hatırlıyorum sanki?
Neyse 2 hafta sonra öğreniriz çok merak ettim ??
Numara yapıyordu Kancıko. He ama o değildir.

Olabilecekler;
=>Zaman meyvesi; uyanmış paramecia türü meyveler yere etki edebilir bu yüzden buna olabilirlik payı veririm.
=>Gerçek Oden Kazanda Ölmemiş; bu seçenekte ise orochinin yanındaki şekil değiştiren kadını gördük ama yirmi yıl geçen bu olayda biz bu meyveyi bon-chan da gördük buradan o kişinin öldüğünü düşünebiliriz bir ihtimalle o kişi aslında oden tarafındadır ve kendini oden gibi gösterip öldürmüştür.
=>Diğer; bu bölümde iki olay gerçekleşti ve biri çok büyük etki yaptığı için diğeri gölgede kaldı bu konu momonosukenin meyvesidir. Bu meyvenin gücü bilinmemektedir kaidonun meyvesi örnek alınarak yapılan başarısız denilen bir meyvedir fakat hatırlarsanız punk hazardda korktuğu için bilinçsizce uçmaya daha doğrusu ayağının altında bulutlar çıkararak uçuyordu bu sebepten ve ikisininde aynı bölümde verilmesinden momonosukenin meyvesininde böyle bir şey yapabileceğini düşünüyorum.
=>Çizim meyvesi; Bu seçenek aralarındaki en mantıklı seçenektir hikayesi ise çok basit kanjuro ya yaptıklarından pişman olup onlara yardım için odeni çizmiştir yada onları öldürmek için odenin resmini çizip göndermiştir.

Naruto da olduğu gibi chakra bırakma numarası olabilir. Buraya biraz çhakra mühürledim zor bir günde ortaya çıkmak için fln. Bunlarda ninja sonuçta. Olabilir.

Belki sacma belki sacma olmayan bir (teori/tahmin)size kalmiş.

Toki'nin zaman meyvesinin law'ın ölmuşülük ameliyatı gibi bir özelliği vardır.
Peki nedir bu özellik?
Toki insanları sadece geleceğe göndermiyo aynı zamanda isterse 1 kişinin zamanını durdurabiliyo.
Zamanı durduma olayının işleyişi şöyle.
Toki zamanını durduduğu kişiye kendi zamanını veriyo bu zamana toki istediği gibi karar verbiliyor,
lakin vediği zaman toki'nin ömründen alınan bir zaman dilimi, diyelimki toki odene 20 yıl verdi bu toki'nin ömrünü 20 yıl azalması demek. Toki'nin bu gücü uyguladıği kişi eğer toki'nin verdiği zaman dilimi bitmeden ölürse ölen kişinin vicudu möleküllere bile ayrılsa ölen kişI kendi değil kendisine verilen zaman dilimini yaşadıği icin aslında hic ölmemiş olacak ve toki'nin verdiği zamanın bitiminde tekrar dirilecek.

1-) Oda, Oden'i haftaya göstermeyecek. Teoriye devam ?
2-) Toki, kendisin ve Oden'in bire bir aynı klonunu yaratıp, (güç de dahil) geleceğe, bir süreliğine gönderdiği fikrine katılıyorum. Buna göre de kendileri 20 yıl önce hakkı rahmetine kavuşmuştur.

Oda'nın attığı devasa bi yemden başka bir şey değil bence bu olay.

Öldüğünü gördüğümüz adamın da seriye dönmesi bence ancak ve ancak hikayeyi zayıflatır, Efsanevi Saatte aslanlar gibi bir veda ile uğurladık reisi. Bence uzatmaya hacet yok.

Oden'in dönmesini bircogumuz gibi dusunmemistim ama son sayidski o sahne ile dusundumde icin icin istiyorum reyizin gelmesini, verdin umidi Oda, donusu yok artik. :D guzel bir sekilde islerse bunu hem Tokinin soylediklerinin alti dolmus olur hemde bircogumuz tatmin oluruz. Oden Kaidoyu alir, ittifakta Koca Anaya yogunlasir, deli dehset sahneler olur.

Bunun tutma ihtimali diğerlerine göre daha yüksek geliyor bana;
Bu son bölümde iki şey oldu
1. Momonosukenin meyvesi hakkında bilgi verildi
2. Oden geri döndü
Bence bu iki olay birbiri ile bağlantılı olacaktır şimdi asıl teori konusuna geçelim.
Cp-0 momonosukenin meyvesinin kaidonun meyvesi baz alınarak yapılan bir meyve olduğunu söyledi ve bunu yapan kişinin vegapunk olduğunu söylediler.şimdi arkadaşlar biz vegapunkın seride bir deha olduğunu biliyoruz ve baya bir yaratıcı olduğunuda bence vegapunk yapay şeytan meyvesi yerine iki özellikli bir meyve yaratmaya çalıştı ama bu başarısız oldu yada o öyle sandı momonosuke ne zaman korksa hep ejdere dönüşüyor ve ilk kez gördüğümüzde luffy ile çöplükten çıkmaya çalışırken birden çok fazla korkarak ayağının altında bulutlar oluşturarak kaçmaya başladı. Ve şu olayda çok tuhaftır ki oden ortaya çıkmadan hemen önce momonosuke ejder formuna döndü bence oradaki odeni yaratan şey momonosukenin meyvesinin ikinci özelliği ( yaratım meyvesi vb. Bir meyve). Bu olay neden iki kılıcının farklı olduğunuda açıklar sonuçta momonosuke bir kılıcının zoroda diğerinin ise uzun burunda kaldığını biliyor bu yüzden hayal ederken başka kılıçlar ile hayal etti.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık