Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Nico Robin

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 247 88.2%
  • Sevmem

Kullanılan: 33 11.8%

• Kullanılan toplam oy
    280
Tayfaya ilk katıldığı zamanlar baya güçlü ve gizemli bir havası vardı. Zaman geçtikçe arka plana atıldı. Potansiyeli harcandı bence. Soğuk kanlı ve zeki bir karakter, iyi bir haki kullanıcısı olsa garipsenmezdi. Baya güzel bir meyvesi de var. Gücüyle daha ön plana çıkması isterdim.

Oda her ne kadar bazen kenara atıp bazen de önemli hale getirse de bir önemi var. Robin tayfanın kemik parçasıdır. Sadece eleştirim, elinde güzel bir meyvesi varken yeterince güzel işlenmemesidir. Gerçi Oda bazı çöp meyveleri mantıklı-mantıksız potansiyelde güçlerle doldurur ama bazı iyi meyveleri de işlemez.

Bu Robin'i niye kaçırmak için uğraşıyorlar ki? Savaş alanı iste sık bir tane kafasına geç git. Dünya Hükümeti de aksiyon arıyor anasını satayım. Kızın kaptanı iki yonkou ya kafa tutmuş size tutmayacak sanki. Illa ikinci Marineford yaşayacaklar.

Şu kadını salın ya. Sevmeye bilirsiniz ama bu nefret ne alaka çözemedim. Seriye renk katan karakterlerden biri olduğunu düşünüyorum severim.
Robin tayfada ki pek çok karakterin aksine ''iyi'' diyemeyeceğimiz biri. Tamam geçmişte kötü şeyler yaşamış ama bu tip olaylar yaşamayan neredeyse kimse yok tayfada. Ona rağmen Robin onlardan çok farklı, bu kadının olayı suikast üzerineydi gerisini siz düşünün. Tayfaya katıldı diye geçmişte bu kadının neler yaptığı unutuluyor...

Robin tayfada ki pek çok karakterin aksine ''iyi'' diyemeyeceğimiz biri. Tamam geçmişte kötü şeyler yaşamış ama bu tip olaylar yaşamayan neredeyse kimse yok tayfada. Ona rağmen Robin onlardan çok farklı, bu kadının olayı suikast üzerineydi gerisini siz düşünün. Tayfaya katıldı diye geçmişte bu kadının neler yaptığı unutuluyor...
Robinin yaşadıkları ile diğer tayfa üyelerinin ki bir mi ? Bu kadın zorla hizmet ettirilmiş dünya hükümeti tarafından. Memleketi toptan katliama uğramış, geçmişte yaptığı ne suikastı var ? ben hatırlamıyorum şahsen, bu seri de kaç karakterin öldüğünü biliyorsun da bu kadar kesin şekilde adam öldüren suikastçi muamelesi çekiyorsun bu kadına ? En azından nötr denilecek bir karakter kendisi.

Robinin yaşadıkları ile diğer tayfa üyelerinin ki bir mi ? Bu kadın zorla hizmet ettirilmiş dünya hükümeti tarafından. Memleketi toptan katliama uğramış, geçmişte yaptığı ne suikastı var ? ben hatırlamıyorum şahsen, bu seri de kaç karakterin öldüğünü biliyorsun da bu kadar kesin şekilde adam öldüren suikastçi muamelesi çekiyorsun bu kadına ? En azından nötr denilecek bir karakter kendisi.
Robin'den beter olanlarda var. Mesela Brook...
Adamın tayfası katledilmiş, kendisi de öyle. Fakat sonradan dünyaya geliyor ve yıllarca arkadaşlarının ölü bedenleri arasında tek başına denizlerde yolculuk ediyor.
Bununla beraber gölgesi falan da çalınıyor tamamen tek başına karanlığa hapis oluyor. Nami desen yine kötü şeyler yaşamış ailesini kaybetmiş. Tayfada birinin durumunu diğerinin önüe geçirmek çok zor. Geçmişte yaptığı ne suikasti var diyorsun hala.Hükümet zorla hizmet ettirmiş falan, kime zorla hizmet ettirmiş hükümet? Tayfaya geldi artık geçmişte ki değil diyenler kadının dediklerini de unutuyorlar heralde...

Polyanacılık oynamaya, gözleri kapamaya devam...

Tüm alabastanın kanı bu kadının elinde. Krallığa yaptıklarını unutmadık. Kitabe okumak için insanların hayatıyla oynanmaz.

Robin'den beter olanlarda var. Mesela Brook...
Adamın tayfası katledilmiş, kendisi de öyle. Fakat sonradan dünyaya geliyor ve yıllarca arkadaşlarının ölü bedenleri arasında tek başına denizlerde yolculuk ediyor.
Bununla beraber gölgesi falan da çalınıyor tamamen tek başına karanlığa hapis oluyor. Nami desen yine kötü şeyler yaşamış ailesini kaybetmiş. Tayfada birinin durumunu diğerinin önüe geçirmek çok zor. Geçmişte yaptığı ne suikasti var diyorsun hala.Hükümet zorla hizmet ettirmiş falan, kime zorla hizmet ettirmiş hükümet? Tayfaya geldi artık geçmişte ki değil diyenler kadının dediklerini de unutuyorlar heralde...

Polyanacılık oynamaya, gözleri kapamaya devam...
Sen bana kesin öldürdüğü bir adamın fotosunu at tamam diyeceğim, bekliyorum :D kız küçücük yaşında yaşamış bunları sen kaç yaşında ölmüş brooktan bahsediyorsun.

Sen bana kesin öldürdüğü bir adamın fotosunu at tamam diyeceğim, bekliyorum :D kız küçücük yaşında yaşamış bunları sen kaç yaşında ölmüş brooktan bahsediyorsun.
Kıvır kıvır, Alabasta'ya git bak bakayım neler yapmış. Onepiece de bir şeyler gösterilmiyor diye siz olmuyor zannediyorsunuz.
Kadın ''uzmanlığım suikast'' diyor sen hala sayıklıyorsun at falan. Bu kadın Alabasta da Luffy'i kurtarıyor, sonra da başka bir yerde ''Fazla zamanın kalmadı artık'' diye ölüme terk edip giden biri Poneglyphe için. Sen de burada ''foto at'' demeye devam et. Tashigi'ye onun yanında ki denizcilere, Pell'e falan neler yaptığına bak. Diyorum ya Polyanacılık oynamaya devam et.

Hala yaş ile alakalı sanıyorsun bazı şeyleri. Ne alakası var? Robin bunları kaç yıl yaşıyor Brook kaç yıl yaşıyor onlardan bahsetmiyorsun hiç. Diyorum ya işinize geldiği gibi yorumluyorsunuz çoğu şeyi.

Kıvır kıvır, Alabasta'ya git bak bakayım neler yapmış. Onepiece de bir şeyler gösterilmiyor diye siz olmuyor zannediyorsunuz.
Kadın ''uzmanlığım suikast'' diyor sen hala sayıklıyorsun at falan. Bu kadın Alabasta da Luffy'i kurtarıyor, sonra da başka bir yerde ''Fazla zamanın kalmadı artık'' diye ölüme terk edip giden biri Poneglyphe için. Sen de burada ''foto at'' demeye devam et. Tashigi'ye onun yanında ki denizcilere, Pell'e falan neler yaptığına bak. Diyorum ya Polyanacılık oynamaya devam et.

Hala yaş ile alakalı sanıyorsun bazı şeyleri. Ne alakası var? Robin bunları çak yıl yaşıyor Brook kaç yıl yaşıyor onlardan bahsetmiyorsun hiç. Diyorum ya işinize geldiği gibi yorumluyorsunuz çoğu şeyi.
Robin, croco gibi saf kötü birisi değil en azından. Yoksa sütten çıkmış ak kaşık değil tabi ki de. Croco gibi cani, gaddar birinin yanında, yine iyi birisi sayılır.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık