Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] Nefret Köşesi

Su seride en cok sırıtan karakter kesinlikle Odendir. Seriye sonradan eklendiği o kadar bariz ki. Yani japonsal birşey koyacam diye zaten bütün sülalesine Japon yemek isimlerini koymuş. Hele Senkoku'nun durup 900. bolumlerde Oden'den bahsedip efsane diye konuşması gerçekten midemi bulandırdı. Hadi bunları geçtim .Bir de bu karakteri yonkou seviyesine yakın yapmak tamamen sıvamak oldu.
Bu adamı sonradan seriye ekledigi icin seride cok fazla boşluklar oluştu.
Mesela Beyazsakal'ın Wano'ya yardıma gitmemesi, Denizcilerin Odeni hala yaşıyor zannetmeleri. Bunun yerine wanoyu hic kaidoyla bağlamadan farklı bağımsız bir ülke olarak çizseydi ve başına da ryuuma gibi bir adamı koysaydi daha ilginç olabilirdi.
Sonuç olarak, Oden şişirilmiş bir balondur diyorum.

Sanji o kadar dipteki bir anda üç tane YC1 alsa çukurun ancak yarısını çıkar, karakterinde büyük sıkıntılar var çünkü. He, olur da şerefli bir şekilde ölürse nötrlenebilir.

Üye silindi 1004

Momo isimli aşağılık çocuk adamı babasıyla beraber Dünya üzerinden silmek istiyorum. Ağacı kökten shogunate’yi ;)

Momo isimli feodalite itini Dj Dikkat’e havale ediyorum. İsotçular ne yapmaları gerektiğini bilir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık