Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] Nefret Köşesi

Sanji allah belanı versssinnn!!!!
Ben seni Kariyeri Alabasta kumlarında biten Çelik kesemeyen Zori'yi kurtarırken sevmiştim. Ben seni Trene tek başına sızıp Cipher Polün içinden geçerken sevmiştim. Ben seni savaşlordu Crocodile'ın zekasıyla taşak geçerken sevmiştim. Ben seni Enel'in gemisine zarar verip, Usopp ve Nami'nin götünü kurtarırken sevmiştim. Ben seni Zoro gibi kaptanın için canını vermeye hazır olduğunu görünce sevmiştim.
Aga bee...

Moderatör tarafında düzenlendi:
Aslında lütfünün isteği denizlerde ki en özgür adam olma isteği gibi bence
İsteği en özgür kişi olmak ve ONUN için korsanlık özgürlük demek olsada bu korsanlık olmuyor ki. Korsan dediğin deniz haydudu dur bu adam iyilik meleği gibi herkese bir yardım herkese bir iyilik. Bazılarıda çıkıp onun için korsanlık özgürlük demek falan filan diyo iyicene bi garip oluyorum nesnel şeyleri öznelleştirmeye gerek yok korsanlığın bana göre ona göresi yok korsan dediğin çalıp çırpar öldürür Lütfü çıksa ben süper kahraman olmak istiyorum dese laf etmiycemde birde utanmadan çıkmış KK olucam diyor.

milleti lafla kışkırtan
Oyunu oyununa göre oynayan bir karakter. Savaş sadece dövüşmekle olmuyor. Rakibinin bu gibi kışkırtmalarının da üstesinden gelmen gerekiyor kazanman için. Tabi rakibi de kışkırtmakta savaş alanında normal bir durum. Kanmayacaksın yani, kanarsan zayıfsın demektir.

kendi adamını kömüre çeviren
Savaştan kaçan firariyi öldürmesi de ne kadar doğru bir durum olmasa da yanlış bir durum değil. Bu durum günümüzde de aynı şekilde ilerlemese de geçmişte çokça aynı durumlar söz konusu.

Akainu'yu savunduğumdan değil yanlış anlaşılmasın sadece o olayların yanlış yorumlanmasına karşı çıkıyorum.

Oyunu oyununa göre oynayan bir karakter. Savaş sadece dövüşmekle olmuyor. Rakibinin bu gibi kışkırtmalarının da üstesinden gelmen gerekiyor kazanman için. Tabi rakibi de kışkırtmakta savaş alanında normal bir durum. Kanmayacaksın yani, kanarsan zayıfsın demektir.

Savaştan kaçan firariyi öldürmesi de ne kadar doğru bir durum olmasa da yanlış bir durum değil. Bu durum günümüzde de aynı şekilde ilerlemese de geçmişte çokça aynı durumlar söz konusu.

Akainu'yu savunduğumdan değil yanlış anlaşılmasın sadece o olayların yanlış yorumlanmasına karşı çıkıyorum.
Kışkırtma savaş alanında normal bişey buna sonuna kadar katılıyorum taktiktir vs. adına her ne dersen de fakat bunun üzerinden yok akainu şöyle böyle lafları dönüyo

Savaştan kaçan adamınsa onu
Cesaretlendirmek komutanın görevidir biraz adam olsaydı zaten onun için savaşırlardı cesaretini yitirenler

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık