Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Neden One Piece?

İlk günceline geldiğim anime ve manga eskiden benim için 1 numaralı mangaydı ama son zamanlarda soğudum he neden mi başladım çünkü bir oyunda arkadaşım anime manga diye bir şey var dedi bende ondan başladım güzel geldi devam ettim. Ama şu an One piece benim için 2.sırada

İlk güncele geldiğimde 500 küsürlü bölümlerdeydim. Üstüne 2 defa daha izledim yani toplam 3.
Nedeni anlatılmaz, izlersin ve anlarsın üstüne bir kaç defa daha izlersin. Şuan çalışmıyor olsam bir defa daha baştan sona izlerdim.

Gaza geldiğim sahneler ve duygusal sahneler dışında pek güzel bi yanı yok. Arlong vs luffy, lucci vs luffy, robinin yaşamak istiyorum diye bağırışı, chopperin hayatı ve bunun gibi 3-5 tane daha sahne var. İzlememin tek sebebi böyle 100 bölümde bir gelen sahneler. Bunlar olmasaydı izlemezdim.

Luffy var lan Luffy daha ne olsun:cool:
One Piece'in övülecek bir sürü yanı filan var ama en önemlisi Luffy arkadaş:ehe:
Birde Van Pis'i okumayı bıraktığım an diğer tüm anime ve mangalarla işim olmaz bu çok net benim için yani bende yeri büyük:)

Naruto'ya başladığımda beğenmiştim potansiyeli olan bir mangaydı. Günceli 2-3 ay önce bıraktım. Gidişatı ve sonu umrumda olmayan bir manga haline geldi.

Bu serinin bana hissettirdiklerini diğer seriler hissettiremiyor neden bilmiyorum. Oda'nın prenses fetişi ve öldürmeme dalgası yer yer monotonlaştırsada seriyi, tempoyu yükselttiği zaman Op'tan ötesi yok benim için. Aslında karşılaştırma yapmak istemiyorum hiçbir seriyle hepsinin tadı farklıdır okuyup zevk almak lazım. Luffy'de okuduğum tüm seriler içerisinde en sevdiğim ana karakterdir onunda bayağı etkisi var tabi

One Piece bir manga değilde roman olsaydı daha iyi olurdu bence. Böylelikle tüm dünyada olan olayları rahat rahat anlatırdı. Evren o kadar genişki 5-6 kitapta ancak anlatabilir.

Çünkü narutodan sonraki en iyi anime one piece :eek:
Avatarında Geas olan birisinden beklenecek bir yorum. Dünyanın en saçma animesini avatar yapmışsın ve sonra kalkıp senin yorumunu ciddiye mi alacağız.

Şaka dostum tabiki renkler ve zevkler tartışılmaz ama zevkin hiç zevkli gelmedi bana.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık