Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

NBA

Hocam o zaten büyük bir rezillik :D, ama sanıyorum ki Miami'nin bu sezon her şeyi LeBron'a yüklediğini söylemek de yanlış olmaz.
Yüklemek zorunda.Oda bu yükü kaldırmak zorunda.Tıpkı geçen seneki gibi.
LeBron bu Şampiyonluğu kazanmak istiyorsa ya şu mod'a geçecek ;

LeBron James 45 Sayı - 15 Ribaund - 5 Asist yaparak seriyi 3-3 beraberliğe getiriyor.
Yada şu adama dönüşecek ;

İkisi de kazandırır :D

2006 Wade kastetdim. Hem 2 maçtır takımın gerçek yıldızı olduğunu gösteriyor. Ahh bir de sakatlığını tam atlatsa var ya :mad:
La Şuan ki LeBron'u niye taa 2006'daki Wade ile kıyaslayalım.Gerek yok.Wade gelecek senede böyle devam ederse benim için SuperStar kalibresinden çıkacak.Ayağından su aldırdı dağıldı adam.Len Kobe ayağından 4 Kere su aldırdı ama Hala Kobe Bryant (Buda Wade bu ligin en iyi şutör Guard'ı diyenlere girsin)

İki takımıda sevmem ama inşallah spurs şampiyon olur. Shaq'lı dönemde miami'nin hastasıydım wade aklını alıyordu ligin ama geçti gitti o günler:D Lebron geldi mertlik bozuldu, onuda bi sevemedim gitti

Soytarii26

Bu gece pis pis bakan ciddi bi LeBron izleyeceğiz eminim. Geçen seneki seriyi hatırlıyorum gayet ciddi duruyordu herkes bu sene komiklikler şakalar... Olmaz öyle

Soytarii26

Wade top sürmesin bencil herif ya :D James fanıyım tamam ama adam topu gayet iyi dağıtıyor bencillik ederse de iyi kullanıyor genelde ya

T-Mac denen adam zamanında 35 saniyede 13 sayı attı yüzük alamadı şimdi o sayı attığı takımda 1 tane sayısı olmadan yüzük alacak :/ T-Mac a yakışmadı bu hiç yakışmadı. Zaten kaç sezondur T-Mac falan kalmamıştı şimdi bide bu çıktı başımıza. Sen Bench te otur yüzüğü terlemeden yüzüğü kap hemde T-Mac.

Unutmayalım Unutturmayalım beyler :)
[YOUTUBE]nfurCV1FDpM[/YOUTUBE]

O değilde bu Duncan hiç yaşlanmaz mı arkadaş. Garnet gitti bu hala ayakta. Ben kendimi bildim bileli bu herif oynuyor insan bi yaşlanır yaa :D

ahh o 2000 in başları yokmu Lebron, Wade, Anthony nin gençlik zamanları AI, Carter ve T-Mac in iyi performans gösterdiği zamanları özledim ben. 2 senedeir eskisi gibi takip etmiyorum bu yüzden NBA yı. Eski tadı alamıyorum nedense.
T-Mac'i de yüzüksüz uğurlamayalım ya, eski yıllarına sayarız :D.
Duncan bu maça da çok iyi başladı, NBA'i bıraktığında üzüleceğim adamlardan biri.
Son yıllarda eski tadı yok zaten hocam. Senin de dediğin gibi Iverson, Carter ve T-Mac'in zirvede olduğu yılları özlüyor insan. Kimler geldi kimler geçti yav. Shaq, Mutombo, Yao, Mourning, Arenas, Ben Wallace, Rasheed Wallace...

Edit: İlk yarı 50-44 Spurs üstünlüğüyle sona erdi. Tim Duncan 25 sayı ve 8 ribandla oynuyor, bu adam 37 yaşında :D.
Edit 2: Ray Allen 5 saniye kala isminin hakkını verdi ve çok zor bir pozisyonda üçlüğü soktu. Maç uzatmalara gitti, skor 95-95.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık