Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

NBA

Dallas Mavericks aldığı zaman ne sevinmiştim. :D O Nowitzki geldi de aklıma. :cool:
Aynen hocam :D. Zaten Heat'in 2006'da Dallas'ı yenip şampiyon olduğundan beri Wade'e karşı antipatim var, 2011'de bu sefer Dallas'ın şampiyonluğu kazanması beni oldukça sevindirmişti :D.
Spurs alsın la daha anlamlı olur daha duygusal olur daha tiki olur, Miami almasın aga sonra bi ara alırlar zaten:D
Aynı benim mantığım işte :D.

Spurs bırakmaz gibi bakalım. Adamlar yaşlandı iyice, bu zamanlarında şampiyonluk oldukça özel olacaktır.

2006'daki Wade'in antipatik bir tane hareketi yoktu abi yapmayn etmeyin. O sene hakkıyla aldı. Adam kan,ter,emeğin karşılığını aldı. Ki o sene Nowitzkinin elinde top patlıyordu. Taşıyordu ediyordu ama şampiyonluk için daha çok isteyen Wade ve miamiydi. 2011'de ise tersi oldu Dallas ve Nowitzki çok istedi ve hakederek aldılar. 2011 serisinde Nowitzki neydiyse 2006'da da Wade oydu.

Tabii 2011'deki terbiyesizliğin açıklaması olamaz.

Gönlüm Miami'den yana ama Spurs alırsa da üzülmem açıkçası. Ne de olsa T-Mac reyizin yüzük sevincini yaşamasını isterim.

Bu arada ilginç bir bilgi ; 1978'den beri Final serisinin 7.maçını ev sahibi kazanıyormuş. Dur bakalım Spurs buna dur diyecek mi...

2006'daki Wade'in antipatik bir tane hareketi yoktu abi yapmayn etmeyin. O sene hakkıyla aldı. Adam kan,ter,emeğin karşılığını aldı. Ki o sene Nowitzkinin elinde top patlıyordu. Taşıyordu ediyordu ama şampiyonluk için daha çok isteyen Wade ve miamiydi. 2011'de ise tersi oldu Dallas ve Nowitzki çok istedi ve hakederek aldılar. 2011 serisinde Nowitzki neydiyse 2006'da da Wade oydu.

Tabii 2011'deki terbiyesizliğin açıklaması olamaz.
2006'da Wade'in şampiyonluğu bileğinin hakkıyla almadığını ifade etmedim zaten. Oldum olası Dallas Mavericks'e sempatim vardır, finalde kaybetmeleri biraz üzmüştü o zamanlar.

Spurs'un kazanmasını, T-Mac'te o yüzüğü görmeyi isterdim ama olmadı. LeBron iyi maç çıkardı. En heyecanlı final serilerinden birini yaşattıkları için her iki takıma da teşekkürler.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 1, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık