Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

NBA

Sezon daha berbat başlayabilir miydi ya? :( Pheonix-GSW maçı ilk periyot skoru 43-14'tü. Takım zaten bu lige ait değil, resmen G-League'de falan oynaması lazım. O derece. Bütün bunlar yetmiyormuş gibi Curry de formda değil, Jordan'ın sözlerini doğrulamaktan başka şey yapmadı :( Takımda başka skor atacak oyuncu da olmayınca zaten bu durum kaçınılmaz.

Ve tüm bunların üstüne Curry elini kırmış :( Ne nalet bi sezon bu ya. G. State artık maç başına 100 sayı fark yer.

Hayır Warriors GM'i şu tarihin en kötü takımlarından birini oluştururken etrafında hiç akıllı adam yok muydu? Dur abi n'apıyorsun falan dememiş mi kimse? Kafamda deli sorular.

Son düzenleme:
Benim takım gümbür gümbür geliyor. Tyler Hero çok yetenekli bir genç, gelecek vaat ediyor. Kendrick Hunn ise skorer bir oyuncu profili çiziyor. Her ne kadar Jimmy Butler gibi saatli bombaya sahip olsak da 2-3 yıla tekrar şampiyon oluruz. @Alfamert bizim takımlar iyi bu sene :D

Yeni sezon başladılar dediler geldik. Lakeshow zamanı fena başlamadık. Tahmin ettiğimden daha iyi bir rotasyonumuz var gibi. Yalnız Kawhi sana ahtım var Lakeshowa gelmeyerek çok üzdün beni çok. Howard sana da çok kızgınım Kobeye yüklediğin yük sebebiyle ama neyse dasezonu yarılayalım gerçekten Şampiyon Kralın dönüp dönmediği anlayacağız...

Üye silindi 5781

Embiid kainatın en alçak sporcusudur.
KAT evinde haddini bildirecektir.
Öyle 10 kişi ile KAT'i tutun , boyun kilidine alın (ben simmons) Embiid de aradan geçirsin yumruk. Kavga meraklısı değilim ama kavga oldugunda adil olmalı.:alkis::alkis:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık