Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

NBA

Shaq ve Harden gitsin çöpte oynasın. :OLEYO: Biri fiziğiyle oynuyor diğeri de fiziksellikten faydalanarak. :oleyo2:

Harden Shaq döneminde olsa yarısı kadar sayı atardı anca. Pehh.
Harden faul kovalamaktan diğer yaptığı aşırı başarılı şeyleri gölgeleyip kendi ayağına sıkıyor :) Underrated biraz.

Onları yapıp tiksindirmese üçlükleri sağlam epey. Ha bir de steps mevzusu var. :)
Steps mevzusu çok da bir mevzu değil aslında. Aynı şey Curry için de geçerli mesela, step-back olayı hakemleri steps çalmada biraz zorluyor. Ama Curry hakemler konusunda çok daha şanssız, bu meseleden bağımsız o da. Bu ikisininki bir şey değil, bundan 10 yıl önce Lebron ortalığın ağzına s*çıyordu stepslerle :D

Steps mevzusu çok da bir mevzu değil aslında. Aynı şey Curry için de geçerli mesela, step-back olayı hakemleri steps çalmada biraz zorluyor. Ama Curry hakemler konusunda çok daha şanssız, bu meseleden bağımsız o da. Bu ikisininki bir şey değil, bundan 10 yıl önce Lebron ortalığın ağzına s*çıyordu stepslerle :D
İkisi de yapıyor diyorsan bence Harden 2 kat yapıyor. :oleyo:

Evet. Lebalon severdi öyle şeyleri.

Yalnız clippers şu an çok daha iyi bir savunma takımı ve hücum silahları da öyle. Sanırım kadronun form ve uyumu belirleyecek ama lakers eğer iyi bir savunma takımına da dönüşürse daha avantajlı olur. Yine bu iki takıma nazaran milwaukiee bir tık daha önde bence

Bence Harden 2 steps yapıyor her pozisyonda. :oleyo:
Pes etmiyorsun yani ille :D
Houston'ı sabırsızlıkla bekliyorum acaba nasıl oynayacaklar.
Aynen ben de merak ediyorum. Sonuçta o mağara adamı basketbolu için uygun bi parça değil Westbrook, belki D'Antoni nihayet modern basketbolun kurucusu sayılan felsefesine dönüş yapar. Yine sete kalırsan, sıkışırsan ver Harden'a kenara çekil kozu kenarda durur.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık