Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

NBA

Herkes lige denge geldi diyor ama Clippers tüm takımlardan bir gömlek üstün duruyor şu anda. Geçen yılki kadrolarından çok bir şey eksiltmeden KL ve PG'yi kaptılar.

Bomba patlamış :D Westbrook Rockets'ta. C.Paul'u itelemişler karşıya da. Zaten yeniden yapılanacak Thunder o önemli değil. Önemli olan yine aldıkları draft hakları. Yaklaşık 10 tane draft hakkı olmuş oldu ellerinde. Daha Steven Adams duruyor, onu elden çıkarırlarsa nasıl çıkacak acaba?

Bomba patlamış :D Westbrook Rockets'ta. C.Paul'u itelemişler karşıya da. Zaten yeniden yapılanacak Thunder o önemli değil. Önemli olan yine aldıkları draft hakları. Yaklaşık 10 tane draft hakkı olmuş oldu ellerinde. Daha Steven Adams duruyor, onu elden çıkarırlarsa nasıl çıkacak acaba?
Adams'ın o kontratla düzgün bir trade paketine sokulması imkansız bence.

Adams'ın o kontratla düzgün bir trade paketine sokulması imkansız bence.
İmkansız değil ya. Çok değerli bir parça olabileceği için o riski alabilecek takım çıkabilir. Celtics mesela, çok ihtiyacı var şu an Adams tarzı bi oyuncuya. Horford da gittiği için aşırı muhtaçlar resmen.

İmkansız değil ya. Çok değerli bir parça olabileceği için o riski alabilecek takım çıkabilir. Celtics mesela, çok ihtiyacı var şu an Adams tarzı bi oyuncuya. Horford da gittiği için aşırı muhtaçlar resmen.
Boston o kadar cap space'esahip mi bilmiyorum. Yada yollayabilecek kimleri var.
Tacko Fall ile Summer League için kontrat imzalamışlardı belki devam ederler. :)

Geçenlerde bir basketbol sayfasında rastladığım bir yorumu paylaşmak istiyorum. Boşluğuma geldi, o kadar güldüm ki ss almadan duramadım :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 4, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık