Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

NBA

Kim şampiyon olur

• Kullanılan toplam oy
    8
Cousins da Lakers'ın yolunu tutmuş. Adam yüzük için her yolu deniyor. Lakers da adım adım şampiyonluğa gidiyor.... Rondo da 2 yıllık imzalamış. Los Angeles Pelicans.

Zion daha adamakıllı NBA maçı oynamadan sakatlandı. Summer League'de oynamayacakmış ne olur ne olmaz diye. O cüsseyle sakatlanmaması mucize olurdu gerçi.

Westbrook'un OKC'deki geleceği konuşulacakmış, takasını istemiş olma ya da isteyecek olma ihtimali var. P.George'u ayartan Leonard'a ve onu yarı yolda bırakan George'a kızıp Lakers'a giderek onlara en büyük zararı vermek isteyebilir belki :oleyo2: Yıllık 1 milyondan kap kontratı, bir yıl cebinden ye ne olacak? Hem intikamını alırsın hem de bedavaya yüzük :oleyo2:

Zion ilk maçında rezalet oynamış. Liselilerin maçına alınmış ortaokul bebesi gibi. Eline vermişler hemen hemen her pozisyonda. Yazık günah lan umarım iyice çöp çıkmaz. Adamların yaptığı yatırıma acıdım.

Durant ve Klay döndüğünde (sağlıklı bir şekilde çaptan düşmemiş halleriyle) kadrolar hala bu şekilde kalırsa sanırım NBA tarihinin en dengeli ve çekişmeli ligini izliyor olacağız.

Warriors Iguodala'nın formasını emekli edecekmiş. Bi zahmet! Yine de bu yaptıkları eşekliği paklamaz, bir de sakat sakat oynatma gibi şeyler yapmışlar geçen yıl bu adama da. Sicili bayağı pisleşmeye başladı benim takımın.

Warriors Iguodala'nın formasını emekli edecekmiş. Bi zahmet! Yine de bu yaptıkları eşekliği paklamaz, bir de sakat sakat oynatma gibi şeyler yapmışlar geçen yıl bu adama da. Sicili bayağı pisleşmeye başladı benim takımın.
Sakat sakat oynatma işi çoğu takimda vardı zaten ama yanilmiyorsam iggy kendi istemişti oynamayı.

Sakat sakat oynatma işi çoğu takimda vardı zaten ama yanilmiyorsam iggy kendi istemişti oynamayı.
Adam katıldığı programda şikayet eder tarzda konuşmuş bu konuda sanırım. Ayağı çatlak mı ne oynamış. Ya sadece takımlar değil komple organizasyon bu konuda şeref yoksunu zaten de ne bileyim Durant'in geldiği durum üstüne biraz daha dikkat çekiyor bu konuda Warriors. Ayrıca oyuncu oynamak ister, bu çok doğal ama sağlık yönünden sıkıntı olacaksa kulübün oynatmaması lazım aksi takdirde her türlü sorumlu kulüptür.

Lakers'ın uzun rotasyonu ve forvet rotasyonu çok iyi oldu ama guard pozisyonunda büyük şüpheler var ve en önemli eksik spesyalist bir şutörleri yok ama genede diğer takımların eksikleriyle karşılaştırınca çok avantajlılar bu sene koçları da çok iyi geriye kimya kaldı bron ve davis haricindekilerin efektif oynaması skora katkı yapması gerek bron çıkıp her maç 30 atamaz artık davis de o işi yapamayacağına göre skorer oyuncu çıkarmaları gerek.Bu sene favorim Milwake artık greek freak tecrübe de kazandı Toronto'nun yaptığını bu sene yapabilir artık karşılarında bölüm sonu canavarı Gsw de olmayacak.

Aha Westbrook gidiyor. Grant de zaten gitti. Takımı dağıttıkları zaten bariz, bir şey demeye gerek yok. Ellerinde de çok ciddi malzeme var geleceklerini kurtaracak. Tabi iyi planlarlarsa. İnan Özdemir, S.Adams-Celtics takası öngörüsünde bulunmuştu. Olursa güzel olur, hem bi play-off takımı alsın da şu adamı izleme imkanımız olsun tekrardan. Of bi de bıyık brolar tekrar buluşur, bizim petöcü de orada ya :oleyo:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık