Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

NBA

Hoca DMC'yi oynatması lazım Curry ve Klay hariçi sayı yapabilen tek isim. Ama herif savunmada kara delik ve su kaynatıyor resmen saçma sapan şeyler yapıyor. Saç baş yoldurur resmen. İggy koçum biraz bişey kat savunman dahi göz kanatıyor.

Adam schrödinger'in kedisi gibi ya. Ne yapacağı belli değil. Bir yandab maçı tuttu. Diğer yandan maçı veriyordu. Eşit takas herhâlde.
Ama maçı verirken hissettirdikleri daha ağır basıyor niyeyse :( Sanırım ağır saçmaladığı için sinirini bozuyor insanın. O son hücum faul neydi ya?!

Bu seri Toronto’nun o kadar rahatım ki. Seriyi Toronto’nun kazanacağı nereden belli? Gsw’nin üçlüklerde beast mode açtığı ve neredeyse yüzde 50 ile 20 üçlük Toronto’nun 8 üçlük attığı ve geçen bahsettiğim Green’in ekstra üçlük attığı yerde son anda geriden gelip bir sayı ile anca kazandı. Sayı farkı ne olursa olsun Gsw ne kadar iyi şut sokarsa soksun oyundan düşmüyor Raptors diğer rakiplere göre en büyük fark bu. Durantte gittiğine ve her maç böyle atamayacaklarına göre ki Durant yoksa Cury ve Klay savunmasına daha yoğunlaşılacağı bir seride bu oyuna devam edildiği takdirde ŞAMPİYON TORONTO. Dediğim gibi pusudayım bekliyorum :rolleyes: @amaneden

Son düzenleme:
Opsiyonunu da kullansa da hanedanı tamamen yıksa Durant, nasılsa bir yıl oynamayacak. Gelecek yıl da aynı durumda olursalar gene kazanamazlar. Ee sakat sakat adamı oynatır da adamın 1 yılını yersen değil bu seneyi gelecek seneyi bile kaybedersin.

Ama maçı verirken hissettirdikleri daha ağır basıyor niyeyse :( Sanırım ağır saçmaladığı için sinirini bozuyor insanın. O son hücum faul neydi ya?!
Hakemlere de pay verelim hadi. Böyle taraftarlık olmaz. :oleyo2:
Bu seri Toronto’nun o kadar rahatım ki. Seriyi Toronto’nun kazanacağı nereden belli? Gsw’nin üçlüklerde beast mode açtığı ve neredeyse yüzde 50 ile 20 üçlük Toronto’nun 8 üçlük attığı ve geçen bahsettiğim Green’in ekstra üçlük attığı yerde son anda geriden gelip bir sayı ile anca kazandı. Sayı farkı ne olursa olsun Gsw ne kadar iyi şut sokarsa soksun oyundan düşmüyor Raptors diğer rakiplere göre en büyük fark bu. Durantte gittiğine ve her maç böyle atamayacaklarına göre ki Durant yoksa Cury ve Klay savunmasına daha yoğunlaşılacağı bir seride bu oyuna devam edildiği takdirde ŞAMPİYON TORONTO. Dediğim gibi pusudayım bekliyorum :rolleyes: @amaneden
Asıl ekstra basket sokan taraf Toronto yav. Bu maçta tökezlediler epey ama. Dediğin gibi adamlar oyundan düşmüyor hiçbir türlü.

Şahsen ben GSW oyuncusu olsam şu olaydan sonra önüme 15 maç da koysalar tekini bile kaybetmem. "Şampiyon ruhu" falan diyorlarsa buyursun göstersinler.

KD'nin durumu çok üzücü yav.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık