Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

NBA

Yalnız dünkü maçı düşününce Toronto sanki bir Avrupa takımı gibi oynamadı mı istatistiğe baktığın zaman Kawhi ve Ibakanın iyi performansı vardı ama Gsw’yi takım halinde yendiler. İki üç yıldızın sürüklemesi ile değil belki de bana zevk vermesinin nedenlerinden biri olabilir.
Toronto takım gibi oynadığı için kazanırken GSW herhangi bir şey olamadığı için kaybediyor.

Toronto takım gibi oynadığı için kazanırken GSW herhangi bir şey olamadığı için kaybediyor.
O bütün parçaların takır takır çalıştığı takım hüviyetini kaybetmişler. Ben diyordum Kd geldi lüküs hayata alıştı Gsw darlığa düşünce eski kimliğini unuttu. Eski alışkanlıklarından iyi yaptıkları şeyleri bırakmalarını geçtim onun yerine koydukları oturmuş bir düzenleri yok. Ayriyeten mesela Green denecek adam yeri gelir çat çat üçlük atardı ki Cleavland serilerinde yuh artık sende mi üçlükçüsün be dediğim oluyordu ama takımda şutör eksikliğinin olduğu açıkken insiyatif almıyor ilginç acaba mental bir dağınıklık mı var?

Aman meşguliyetinden alıkoymayalım onu her kimse artık :D Tweet her şeyi anlatıyor bakın görüyorsunuz bir şey dememe gerek yok.

Benim içinde öyle Kobe sonrası boş ama Kawhi o boşluğu dolduracak gibi. Kobe sonrası favori oyuncum.
Reisin boşluğu dolmaz :D şahsen Kawhi bu şekilde devam ederse GOAT için en ciddi aday olabilir. Jordan, Kobeden daha iyi savunmacı. Middle performansı onlardan kalır yanı yok ve en önemlisi maç başı 2 asist ort var. Tüm özelliklere sahip :D

Şahsen ben halen daha 2017 Kawhi'nin bu yılkinden daha iyi olduğunu düşünüyorum. Spurs o sezon merkezinde Kawhi'nin olduğu bir takım savunması ve takım oyunuyla ile ne kadar izolasyon oynanabilir de o kadar Kawhi üzerinden hücum oynuyordu. Herif her maç pokemon gibi level atlıyordu. Gsw play-off ilk maçında da Zaza sakatlayana kadar Spurs'un nasıl oynadığı da malum. 21 fark vardı 21! Kevin Durant dönerse seri döner diyoruz ya o seride Durant da vardı, Durant yanlış hatırlamıyorsam şimdikinden daha az kontrata imza atmıştı, kadro biraz daha rahattı şimdiye göre. Yan parçalar da daha diriydi, İgoudala falan. Tabi her şey Kawhi'ye bağlanamaz, Popovich feci derecede verimli bir hücum yaptırıyordu ama ana eleman Kawhi'ydi. Benim gördüğüm en dominant performans odur, tabi çok NBA geçmişim de yok ama olsun.

O bütün parçaların takır takır çalıştığı takım hüviyetini kaybetmişler. Ben diyordum Kd geldi lüküs hayata alıştı Gsw darlığa düşünce eski kimliğini unuttu. Eski alışkanlıklarından iyi yaptıkları şeyleri bırakmalarını geçtim onun yerine koydukları oturmuş bir düzenleri yok. Ayriyeten mesela Green denecek adam yeri gelir çat çat üçlük atardı ki Cleavland serilerinde yuh artık sende mi üçlükçüsün be dediğim oluyordu ama takımda şutör eksikliğinin olduğu açıkken insiyatif almıyor ilginç acaba mental bir dağınıklık mı var?
Savunmadaki eksiklerden dolayı gücünü o yönde kullanıyor muhtemelen ama Green sahadaki tüm oyuncuların pozisyonuna göre savunma yapan biri olduğu için savunmada destek alabildiği kişi kalmayınca orası da patlamaya başladı. Bu yüzden de alıştığı şeyler bir türlü işlemiyor.

Şahsen ben halen daha 2017 Kawhi'nin bu yılkinden daha iyi olduğunu düşünüyorum. Spurs o sezon merkezinde Kawhi'nin olduğu bir takım savunması ve takım oyunuyla ile ne kadar izolasyon oynanabilir de o kadar Kawhi üzerinden hücum oynuyordu. Herif her maç pokemon gibi level atlıyordu. Gsw play-off ilk maçında da Zaza sakatlayana kadar Spurs'un nasıl oynadığı da malum. 21 fark vardı 21! Kevin Durant dönerse seri döner diyoruz ya o seride Durant da vardı, Durant yanlış hatırlamıyorsam şimdikinden daha az kontrata imza atmıştı, kadro biraz daha rahattı şimdiye göre. Yan parçalar da daha diriydi, İgoudala falan. Tabi her şey Kawhi'ye bağlanamaz, Popovich feci derecede verimli bir hücum yaptırıyordu ama ana eleman Kawhi'ydi. Benim gördüğüm en dominant performans odur, tabi çok NBA geçmişim de yok ama olsun.
Kesinlikle, kahwi o sene hak ettigini bu sene aliyor ama spurs'a yazik oldu.

Aynen katılıyorum. Az sövmedim Zaza'ya... Ah ah.

Durum 3-1 oldu. Durant reis istediğini aldı bu aşamadan sonra artık oynayabilir sanırım. Reis gelsede bi Torontoyu yok etse...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık