Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

NBA

:hmm: Takımlardaki oyuncu sayısını artırsınlar 25 yapsınlar mesela gerçi o zaman da kalite düşer mecburen, oyuncular boykot etseler sendika kurup ama bu keratalarda çok kazanıyor riske atmazlar paralarını yok bulamadım ben bir çözüm :D para İlk planda olduğu sürece böyle gider :rolleyes:
Bu biraz da köklü bi kültür haline gelmiş adamlarda. Oyuncu seçmelerinden tut finallerine, allstarlarına varana dek ve bunu da iyi tanıtıyor/pazarlıyorlar. Değiştireceklerini sanmam.

Maçın kendisinden çok daha uzun ara oluyor. Molaları kısaltsınlar yada azaltsınlar maç izlmek istemiyorum artık.

Bu yıl bir düzenleme getirdiler zaten mola sürelerine ve sayısına. Daha fazla indirmezler.
http://www.sporx.com/nbade-molalar-azaliyor-SXHBQ640153SXQ
Hocam haberin bile yoktu fakat hiç degişmemiş gibi hissetiriyor. Fazla maç izlemedim fakat playoff'da bunun etkisi net görülür.
9'dan 7'ye düşmesi cok güzel olmuş ama toplam yine çok fazla oluyo. En azından maç sonuna 2 mola saklarlar geriye 10 mola kalıyo biraz daha iyi olmuş.
Sırf molamız var oyuncular dinlensin diye mola alınıyodu rotasyon iyice azalmıştı şimdi biraz daha iyi olur.

Molaları azaltmaları iyi olmus.Molada verilen taktik çıkın ve daha çok 3lük atından öteye gitmiyor artık.Adam akıllı bir set oyunu izlemeyeli be kadar oldu hatırlamıyorum.

Siz gelin FB Doğuş'un maçlarını izleyin bir takım oyunu oynanıyor yok böyle bir şey her maç 5 ya da 6 oyuncu çift hanelerde :D şov için NBA, takım oyunu için Eurolig izlerim. İki organizasyonda oyuncu kalitesi açısından aralarında uçurum var ama Avrupa basketbolunu da izlemesi ayrı bir keyifli oluyor :rolleyes:

:hmm: Takımlardaki oyuncu sayısını artırsınlar 25 yapsınlar mesela gerçi o zaman da kalite düşer mecburen, oyuncular boykot etseler sendika kurup ama bu keratalarda çok kazanıyor riske atmazlar paralarını yok bulamadım ben bir çözüm :D para İlk planda olduğu sürece böyle gider :rolleyes:
Bu şekilde bir oyuncu arttırma olayı olsa ilk oyuncular isyan eder. Sonuçta alacakları paralar azalacak. Sonra da avrupa basketbolu isyan eder cigerimizi söktün diye :D
Ayrıca adamlar için 82 mac olması bir sorun teşkil etmiyor. Normal sezonda maclar zaten sosyal bir aktivite olarak görülüyor. Aynen sinema gibi adamlar gidiyor icecegini yemegini falan yiyor eglenip geri dönüyorlar. (NBA kültürünün en sevdigim yanı fanatiklik falan olmaması.)
Rekabet edilecegi zaman da ediyorlar zaten. Lig sonuna doğru basliyor iste 8. lik icin cekismeler falan. Gerisi zaten resital.
Yani bu 82 maç olayi degismez.

Bu şekilde bir oyuncu arttırma olayı olsa ilk oyuncular isyan eder. Sonuçta alacakları paralar azalacak. Sonra da avrupa basketbolu isyan eder cigerimizi söktün diye :D
Ayrıca adamlar için 82 mac olması bir sorun teşkil etmiyor. Normal sezonda maclar zaten sosyal bir aktivite olarak görülüyor. Aynen sinema gibi adamlar gidiyor icecegini yemegini falan yiyor eglenip geri dönüyorlar. (NBA kültürünün en sevdigim yanı fanatiklik falan olmaması.)
Rekabet edilecegi zaman da ediyorlar zaten. Lig sonuna doğru basliyor iste 8. lik icin cekismeler falan. Gerisi zaten resital.
:good: Aynen bizde onu tartıştık değişmez bu yüzden Eurolig maçlarından daha çok keyif alıyorum dedim çünkü ilk maçtan son maça kadar hep kıran kırana geçiyor maçlar :D

Valla taraftarı bilmem de oyuncular memnun değil 82 maçlık maratondan.Bir aralar sakatlıklar baya arttığın da LeBron'nun açıklaması vardı,düşürülmeli sayı çok uzun olduğu için Sezon içersin de sakatlıklar yaşanıyor,vücut dayanmıyor falan diyordu.

Milyon dolarlık kontratlara imza atarken öyle demiyorsunuz ama.

Valla taraftarı bilmem de oyuncular memnun değil 82 maçlık maratondan.Bir aralar sakatlıklar baya arttığın da LeBron'nun açıklaması vardı,düşürülmeli sayı çok uzun olduğu için Sezon içersin de sakatlıklar yaşanıyor,vücut dayanmıyor falan diyordu.

Milyon dolarlık kontratlara imza atarken öyle demiyorsunuz ama.
Oyuncular tabiki memnun olmazlar bu durumdan. Ama şöyle bir teklife de evet demezler siz 82 maç yerine 50 maç oynayın ama 10 milyon yerine de 6 milyon alın deseler bir oyuncuya cevabı aslında 82 maçda pek kötü değilmiş der.
LeBron için sıkıntı yok tabi. Ona 40 vereceklerine 10 versinler 50 maç olsun o kabul eder. Zaten Nba'den kazandığı adam için çerez parası. Ama işte o 10 milyonluk adamlar için sorun oluyor bu.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık