Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

NBA

Ya kendisi de bir numara sözde yüzük sayısı eline sığmayan adam var.
Basketbolcuların basketi bıraktıktan sonra konuşmalarını yasaklamaları lazım.Barkleyde saçmalıyor Şhaq da.

Bu yüzden Duncan a büyük saygım var.Adam sessiz sedasiz beş yüzük iki mvplik aldı,sessiz sedasız bıraktı gitti.Bana göre şu an Kobeden de Lebrondan da önde zaten playerlık olarak.Kobenin olayı bitti de Lebron için tek şans şu Gswyi geçmek olur.Oda çok zor şu şartlar altında.

Basketbolcuların basketi bıraktıktan sonra konuşmalarını yasaklamaları lazım.Barkleyde saçmalıyor Şhaq da.

Bu yüzden Duncan a büyük saygım var.Adam sessiz sedasiz beş yüzük iki mvplik aldı,sessiz sedasız bıraktı gitti.Bana göre şu an Kobeden de Lebrondan da önde zaten playerlık olarak.Kobenin olayı bitti de Lebron için tek şans şu Gswyi geçmek olur.Oda çok zor şu şartlar altında.
Katılıyorum tamamen.

Duncan gibi mütevazi ve ağırbaşlı bir adam zor bulunur. Saygıyı hak ediyor :sapkali:

Boston Celtics: Kyrie Irving
Cleveland Cavaliers: Isaiah Thomas, Jae Crowder, Ante Zizic, 2018 Nets 1. Tur Picki

Akıl alır gibi değil :D IT ve Kyrie zaten denk oyuncular sayılır. Boston yönetimi hangi kafayla yaptı bu takası anlamak güç. Verdikleri draft hakkı da Nets'in yani banko ilk 2 sıradan seçeceklerdi.

Boston'ın pickleri zaten başına bela oldu, bütün lig 1 yerine 4 talep ediyordu bunlardan hangi oyuncuya teklifle gitseler. 4 vereceksen de Kyrie gibi adama ver şu ortamda..

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık