Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

NBA

Beni heyecanlandıran pek oyuncu yok bu draftta.Önceki Draftta aynı şekilde.Genelde her draft senesinde bir tane aradan sıyrılan oyuncu olurdu.Bir tek Fultzdan umudum var.Eh bir de Lavar var ama o babadan kaybediyor.
Oyuncular benim de pek ilgimi çekmiyor. Yeni X, yeni Y diye şişiriyorlar önceden ama iyi seviyeye çıkan az oluyor. :D Ama takas dedikoduları olduğu için izlemesi zevkli oluyor.

S Sport linki de varmış: https://ajanspor6.tv/izle/s-sport

Wolves - Butler + 16. sıra
Bulls - Lavine + Dunn + 7. sıra

Wolves karlı çıktı bu takastan bence. Pek beklenen bir şey değildi ama güzel sürprizler oluyor. :D

Celtics de George için ciddi görüşmeler yapıyormuş Indiana ile.

Wolves - Butler + 16. sıra
Bulls - Lavine + Dunn + 7. sıra

Wolves karlı çıktı bu takastan bence. Pek beklenen bir şey değildi ama güzel sürprizler oluyor. :D

Celtics de George için ciddi görüşmeler yapıyormuş Indiana ile.
Karlı mı çıktı? Kazık atmak denebilir :D Üstüne para bile vermiş Bulls.

Haklısın böyle demek daha doğru olur. :D Lavine ve 7. sıra neyse de Dunn'ın değeri yok gibi bir şey. Bari 16. sırayı vermeseymiş Bulls. :D
Ben Jimmy Butler'ın daha büyük(şampiyonluk potasında olan) bi takıma gitmesini bekliyordum ama böylece Minnesota da o potaya girme şansına sahip oldu :) İnşallah Wiggins çok gölgede kalmaz bu çocuktan hep bi patlama bekledim, izlemekten zevk aldığım tarzı ve yetenekleri var.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık