Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

NBA

Tamamen popilist yaklaşımlar.
Sonuna kadar katılıyorum. O dönem kim iyiyse onu tutanlar tayfası. 2013 Miami fanları, 2015 SaS, şimdi de GSW. Tam bi kaypak tabaka.

Basketbol bir takım oyunudur.Nbade de takım oyununu en iyi oynayan Sas
Haklısın. GSW basketbolu iyi gün basketbolu. İyi günündeysen şutların giriyorsa kralsın yoksa tırt. Ne bi oyun çizmek ne bi set oynamak var. Şut. Sadece şut. Halbuki basketbol bundan çok fazlasını gerektirir. Hele ki NBA. Sert savunma, taktik oyunlar, son saniye hücumları. GSW iyi savunma karşısında bocalıyor bu yüzden. İlk maçı hatırlıyalım Kawhi sahadayken 7-1 oynuyor Durant, Kawhi bi çıkıyor 10-7 oynuyor. Arada ki farka bakar mısın? Kawhi varken %39 FG ile oynayan GSW Kawhi yokken %59 ile hücum ediyor. Çirkeflikle aldılar gibi seriyi 3.maçta da oynamayacakmış adam, istedikleri oluyor. Anca böyle giderler finale fakat savunmasını yukarılara çıkaran Cavs bunların suyunu sıkar. Spurs çıkmazsa şampiyon Cavs olur.

Klay Thompson playoff'larda yokları oynamaya devam ederse Cavaliers karşısında işleri zor olur.

Ayrıca Allah rızası için şu Matt Barnes'ı oynatmayın yav gözlerim kanıyor.

Kaç gündür sadece okuyarak takip ediyorum burada dönenleri ama artık yazmak şart oldu.
3. maçta da gayet iyi başlayan Lee sakatlandı. Cidden bu gsw'deki şans nedir, anlamış değilim.

Isaiah Thomas da sakatlanmış. Atabildiklerini de atamazlar bundan sonra. 50 farkla biter mi acaba?
Zaten 44 sayı farkla biten son maçta 2 sayısı vardı IT'nin.

Sonuna kadar katılıyorum. O dönem kim iyiyse onu tutanlar tayfası. 2013 Miami fanları, 2015 SaS, şimdi de GSW. Tam bi kaypak tabaka.
Ayar oluyorum bu tiplere ya. Miami Heat Turkey Fans diye bir sayfa vardı Facebookta, geçenlerde post atmışlar "artık gönderileri beğenen yok adımızı Cavs fanları olarak değiştiriyoruz" diye, şu an adları Lebron James Turkey Fans :D

Olayın sadece şuttan ibaret görenler o şutun yolunun açılması için yapılan perde arkası koşuların farkında değiller herhalde. Bu da bir örneği.
https://twitter.com/NBA_Turkiye/status/864846820328996864
Farkındayız da olay o kadar basit değil işte.Fener-Real maçında Carol yaptı aynısını direk önlemini alıp kestiler adamı.Sonra noldu kala kaldı.Aynısı Gsw içinde geçerli.Savunma sağlamken sana o koşu yollarını vermez.O zaman noluyo birebir star şutlarına kalıyorlar.LA koskoca basketbol bu kadar dar bir pencereden oynanmaz ki.

Haklısın. GSW basketbolu iyi gün basketbolu. İyi günündeysen şutların giriyorsa kralsın yoksa tırt. Ne bi oyun çizmek ne bi set oynamak var. Şut. Sadece şut. Halbuki basketbol bundan çok fazlasını gerektirir. Hele ki NBA. Sert savunma, taktik oyunlar, son saniye hücumları. GSW iyi savunma karşısında bocalıyor bu yüzden. İlk maçı hatırlıyalım Kawhi sahadayken 7-1 oynuyor Durant, Kawhi bi çıkıyor 10-7 oynuyor. Arada ki farka bakar mısın? Kawhi varken %39 FG ile oynayan GSW Kawhi yokken %59 ile hücum ediyor. Çirkeflikle aldılar gibi seriyi 3.maçta da oynamayacakmış adam, istedikleri oluyor. Anca böyle giderler finale fakat savunmasını yukarılara çıkaran Cavs bunların suyunu sıkar. Spurs çıkmazsa şampiyon Cavs olur.
Uzun süredir bir takıma bu kadar gıcık olmamıştım:flaugh: Leqo 4-0 alsa da rahatlasam bi :oleyo2:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık