Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

NBA

Rockets güya Spurs'u alacaktı. İçimden iyi güldüydüm. :D
Bakma o sığırlara, Her Şey NBA diye sayfa var orda 4-2 Rockets demişlerdi, dedim siz maytap mı geçiyonuz 2 maç alırsa dua etsin Rockets. GSW için de 4-1 diyorlardı, çok küçümsüyorlar Spurs'u. Bana kalırsa şampiyonluğunun bir numaralı adayı, bakma Casv Boston'a 40 sayı fark atmışmış, GSW Utah'ı parçalamışmış onların hepsi Spurs karşısında tutuşuyor. Anca Zaza karaktersizi gibi yaparlarsa alırlar yoksa şansları yok Spurs'e karşı iki takımında.

Bakma o sığırlara, Her Şey NBA diye sayfa var orda 4-2 Rockets demişlerdi, dedim siz maytap mı geçiyonuz 2 maç alırsa dua etsin Rockets. GSW için de 4-1 diyorlardı, çok küçümsüyorlar Spurs'u. Bana kalırsa şampiyonluğunun bir numaralı adayı, bakma Casv Boston'a 40 sayı fark atmışmış, GSW Utah'ı parçalamışmış onların hepsi Spurs karşısında tutuşuyor. Anca Zaza karaktersizi gibi yaparlarsa alırlar yoksa şansları yok Spurs'e karşı iki takımında.
Aynen o sayfayı takip ediyorum. Tamamen popilist yaklaşımlar. Gerçekten milletle dalga geçiyorlar bunlar. Normal sezonu Spurs sanki 8. bitirerek gelmiş gibi konuşuyorlar.

Basketbol bir takım oyunudur.Nbade de takım oyununu en iyi oynayan Sas.O yüzden bende en çok onları izlemeyi seviyorum şu an.Dün fener maçında ve diğer olimpia maçında modern basketbolun fundumentale nasıl boyun eğdiğini bir kez daha gördük.Real normal sezon yaldır yaldır geldi de noldu.Fenere dün yetişemedi bile skor açısından.Neden,çünkü bireysel oyundan başka birşeyleri yok.Ezildi kaldı Fener savunması karşısında.Sas-Gsw serisindede durum aynı.Leonard savunmanın ana temeli geri dönerse Gsw ilk maç gibi Cury ya da diğer bir yıldızın bireysel oyununa kalıcak.O yıldızlarda soktukça way anam Gsw çok iyi takım.Hasstır ordan derler adama.Durant hayvan gibi tek başına atarsa Durant iyi olur,takım değil.Kobe kaç yıl 38 sayı ortalamasıyla oynadı takımı leş idi ama.Gsw bireysel modern basketbolun zirve yaptığı bir takımdır.Sırf bu yüzden gıcık olurum Gswye.Basketbol değil sanki tenis oynuyuyolar.Taktik maktik yok bam bam bam.Aynen bu şekilde oynuyolar.Nerde basketbolun santrançvari taktiksel zekası.:mincika::sapkali:

Daha sıkıcı bir playoff evresi izlediğimi hatırlamıyorum. 2 takım da 4-0'larla sülalesi rahat bir şekilde geldi ve üst üste 3. kez aynı finali izleyeceğiz :artiz:

Şu olay gsw için çok kötü bence. Cavs her tur vites arttırdı,finallerde daha sağlam olurlar büyük ihtimalle. GSW ise ciddi bir şekilde hiç zorlanmadı.Portland zaten tırttı,Utahın hücum gücü azdı.Sas ise dişine göre bir rakipti fakat Parker ve Leonardın yokluğunda Utahtan dahazayıf bir ekip.
Cavs süpriz bir şekilde finallere 3-0,3-1lik bir giriş yapabilir. Eğer bu finalide alırlarsa zaten Lebron gelmiş geçmiş en iyi 2. oyuncu olduğunu tecillemiş olur.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık