Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Naruto'da Sevdiğiniz Sözler

kuklaları nasıl yaptığımı anlattım mı? İlk önce onlarıöldürüyorum. Sonra vücudunu açıp organlarını çıkarıyorum. Vücudundaki kanı boşaltıp iyice kurumasını bekliyorum. Son olarakta onları tuzaklar ve silahlarla donatıyorum...işte bu benim sanatım!

sasori bunu nerde demişti ya :D yani sakura vs sasoride dedide kaçıncı bölüm? ya da manga?

kuklaları nasıl yaptığımı anlattım mı? İlk önce onlarıöldürüyorum. Sonra vücudunu açıp organlarını çıkarıyorum. Vücudundaki kanı boşaltıp iyice kurumasını bekliyorum. Son olarakta onları tuzaklar ve silahlarla donatıyorum...işte bu benim sanatım!

sasori bunu nerde demişti ya :D yani sakura vs sasoride dedide kaçıncı bölüm? ya da manga?
yarışmalara mı katılıyorsun biliyorum söylesem mi :D

Kakashi : Sasukeden uzak dur ! Canım pahasına olsada seni öldürürüm ! (Korkudan chidori yapar)
Lord Orochimaru : (Güler ) ...:cool:
Kakashi : ...
Lord Orochimaru : (Tekrardan güler ve arkasını döner)
Kakashi,az önce beni öldüreceğini söylemiştin,sıkıyorsa dene bakalım tabi g*tün yerse
(güler ):cool:

Tekrardan paylaşayım yahahahha

Itachi-baban hokage olduğu için tanınmadı tanındığı için hokage oldu...

Narutoya söylemişti- tam hatırlamıyorum bunun gibi birşeydi.

Kakashi : Sasukeden uzak dur ! Canım pahasına olsada seni öldürürüm ! (Korkudan chidori yapar)
Lord Orochimaru : (Güler ) ...:cool:
Kakashi : ...
Lord Orochimaru : (Tekrardan güler ve arkasını döner)
Kakashi,az önce beni öldüreceğini söylemiştin,sıkıyorsa dene bakalım tabi g*tün yerse
(güler ):cool:

Tekrardan paylaşayım yahahahha
Ah be reiz keşke İtachi'ye gelincede bu kadar Cool olsaydı :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık