Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Naruto'da Sevdiğiniz Sözler

Japoncası daha iyi karizmatil değilmi
Ore wa şişo
Ore wa sensei
Ore wa nakama
ore wa köy neyse:) gerçekden iyidi o sahne.

Benim en beğendim söz 'Gözlerimi uzun süre önce kapadım Aradığım şeyler artık karanlıkda yatıyor.'. (Uchiha Sasuke)
yapma bunu yea :hhh: tam narutonun sesi ve tonuyla okuyorum ore wa köy :hhh: bu arada ıre wa değil "ore no"

benim en sevdiğim lafı hep unutuyorum. hani sasuke diye orochinin mekana gidiyolar naruto saiye diyor
kollarımı koparsa ölümün tekmelerim gibi birşeyle başlıyor

Uchiha Obito : "Tamda Kakashi'yle arkadaş olmuşken,henüz Rin'e ona karşı hissettiklerimi söyleyememişken...Keşke herkesle biraz daha vakit geçirebilseydim..."

Naruto: Böyle heriflerle Konoha'nın Hokage'sinin bizzat dövüşmesine gerek yok..! Baachan, sen git bir yer de çay falan iç. 'Adamsın Naruto' dediğim bir sahneydi..:)

Stark

Çevirmenin oyunu mu tam bilmiyorum fakat

Raikage'nin en hızlı saldırısından daha önce sadece Minato 'nun kurtulduğunu öğreniyoruz ve Naruto'da sarı şimsek gibi sıyrılıyor dönüp arkasını

"Biz babadan böyle gördük" :D

Çevirmenin oyunu mu tam bilmiyorum fakat

Raikage'nin en hızlı saldırısından daha önce sadece Minato 'nun kurtulduğunu öğreniyoruz ve Naruto'da sarı şimsek gibi sıyrılıyor dönüp arkasını

"Biz babadan böyle gördük" :D
Çevirmenin notu o normal de öyle bir şey demiyor.

Kabuto: 6Yolun bilgesi şimdi tanrının gücünün parçasına dokunabilirim,benim yarattığım senin gücünle.
Madara:Yanlış bir fikre kapılma bu gücü sen yaratmadın.

Nasahira

Sasuke : Neden beni köye geri götürmek yerine Hokage olmaya çalışmıyorsun?
Naruto : Arkadaşını kurtaramayan biri Hokage olamaz... Değil mi Sasuke?
---------------------------------------------------------------------
(Naruto, Yamato, Sakura ve Sai Orochimaru'nun sığınağına girmeden önce...)
Eğer kollarımı kopartırsa onu ölene kadar tekmelerim. Eğer ayaklarımı koparırsa onu ölene kadar ısırırım. Eğer ağzımı parçalarsa ona ölene kadar dik dik bakarım. Eğer gözlerimi oyarsa onu mezarında bile rahat bırakmayacak şekilde lanetlerim.-Naruto

Not : Sözleri yanlış yazmış olabilirim.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık