Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Naruto

Rasengan var ya bir de :D
Adam o kadar ilerisini düşünüyor dedik zeki bir karakter dedik.Gitti oğluyla aynı zekada çıktı.Nidaime o kadar açıkladı Kage Bunshin'i anlayamadı bile.

İtachi reyizi erken harcadı bir de :(

Şu anki hali değildir ama Sasuke EMS'li olduğunda kesinlikle bir Itachi etmezdi bana göre.Itachi bambaşka bir şeydi.
Zaten o ilk Itachi ile bir olup Kabuto ile karşılaştıkları zamanki Sasuke'yi kastettim.

Bir forum vardı,bazı sözde spoilerlar vererek milleti kandırmaya çalışırdı.Orada yazan şeyler gerçek olsa bile daha iyi olabilirdi seri o derece:D

Minato; her haliyle fazla olan birisi, bu seriye
Ama en çok lee ve Nejiye acıyorum hele lee,
la harbi bu seri her anlamda dibe vurmuş, anlamadım ki bi yerden sonra seriyi heralde kuzenine yazdırmaya başlamış

Kendin güçlü birine yenilmek rezil olmak demek mi oluyor ? Mingo şimdi Luffyden dayak yiyecek ******** mi olacak ? :W
Nasıl bir bakış açınız var sizin.

Yok orada yenilmeyi geçtim direk rezil olmuştu.Yılanla sarıp sarmalıyor kazandım diye havalara uçarken tamamen kendi gücüyle vurulmuş haberi bile yok. :) İki dakikada havalanıp mors olmak güzel bir duygu olsa gerek. :D

Yok orada yenilmeyi geçtim direk rezil olmuştu.Yılanla sarıp sarmalıyor kazandım diye havalara uçarken tamamen kendi gücüyle vurulmuş haberi bile yok. :) İki dakikada havalanıp mors olmak güzel bir duygu olsa gerek. :D
O sahnenin devamında " gücünü övüyor. " ve kesilen eli saklıyor. Kısaca itachinin kendinden güçlü olduğunu kabul ediyor.
Ve adama saygı duyuyor.
Sen olayı farklı anlamışsın. Ya da anlamak istemiyorsun. İtachi Orochimarudan 100 kat güçlü bir adamdı.
Bunu Orochimaruda bende farkındayız. Neyin mücadelesindesin

O sahnenin devamında " gücünü övüyor. " ve kesilen eli saklıyor. Kısaca itachinin kendinden güçlü olduğunu kabul ediyor.
Ve adama saygı duyuyor.
Sen olayı farklı anlamışsın. Ya da anlamak istemiyorsun. İtachi Orochimarudan 100 kat güçlü bir adamdı.
Bunu Orochimaruda bende farkındayız. Neyin mücadelesindesin

Genjutsuyu yemesinde problem yok ama bu kadar kolay kazandığına gerçekten inanıp sonra psikolojik olarak çökmesi onun için gerçekten olumsuz bir durumdu.Yani psikolojik savaşı da itachi kazandı.Gol attığına inandığın anda kendi kalene gol attığını öğrendiğini düşün.

Genjutsuyu yemesinde problem yok ama bu kadar kolay kazandığına gerçekten inanıp sonra psikolojik olarak çökmesi onun için gerçekten olumsuz bir durumdu.Yani psikolojik savaşı da itachi kazandı.Gol attığına inandığın anda kendi kalene gol attığını öğrendiğini düşün.
Sen anlamıyorsun sanırım ? Biri ile mücadele ederken yenilirim diye mücadelemi ediyorsun ?
Biriyle kavga ediyorsan kazanmak için edersin. Ya kazanırsın ya kaybedersin. Bu denklemi bana açıklattırdın yani düşün :/

Mesela yakınlık hissettiğin bir karakter olan Doflamingoyu düşün. Luff ile mücadele ettiğinde kazanmak için edicek.
Ama dayak yiyecek. Bu onu rezil etmez. Yanlış sulardasın...
Veya kazanmak yada kaybetmek terimini anlayamamışsın. :W

Sen anlamıyorsun sanırım ? Biri ile mücadele ederken yenilirim diye mücadelemi ediyorsun ?
Biriyle kavga ediyorsan kazanmak için edersin. Ya kazanırsın ya kaybedersin. Bu denklemi bana açıklattırdın yani düşün :/

Mesela yakınlık hissettiğin bir karakter olan Doflamingoyu düşün. Luff ile mücadele ettiğinde kazanmak için edicek.
Ama dayak yiyecek. Bu onu rezil etmez. Yanlış sulardasın...
Veya kazanmak yada kaybetmek terimini anlayamamışsın. :W
Gücünü kabul etti diyorsun ya gücünü kabul etmesine rağmen tekrar denemeyecek bir adam değil Orochimaru.Nasıl olsa ölümsüz tekrar dener.Fakat itachi onu öyle küçük düşürdü ve psikolojik olarak ezdi ki bir daha buna cesaret edemedi.Korku saldı ve zayıf olduğunu hissettirdi.Üstünlüğünü kabul ettirmek budur.İtachi bunu hep yaptı.Deidaraya da yaptı ama ben orochimarunun bu durumlara düşmesini beklemezdim onunla aynı kalibrede bir adam değil çünkü.

Rasengan var ya bir de :D
Adam o kadar ilerisini düşünüyor dedik zeki bir karakter dedik.Gitti oğluyla aynı zekada çıktı.Nidaime o kadar açıkladı Kage Bunshin'i anlayamadı bile.

İtachi reyizi erken harcadı bir de :(

Şu anki hali değildir ama Sasuke EMS'li olduğunda kesinlikle bir Itachi etmezdi bana göre.Itachi bambaşka bir şeydi.
Serinin en klas adamı Tobirama. Tekniklerin yarısı ona ait. :W
Ek olarak kurduğu sınav ve teşkilatlarda bonus.. Tarihin en iyi Hokagesi adam.
Bir ara tobirama avatarı takılacam hakkını vermek lazım.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık