Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Naruto

Sakura bir yerden girecek ya :D boşuna uyanmadı o araya girer ölür cidden öyle bir şey olur ölürse de çok iyi olur naruto da gaza gelir. :D
Yok gidemeyecek hadi bu seri Naruto isterse yapar mantığı hakim ama ışık bile yoktu gidemez:D Cidden gitmesin zaten NARUTO bu savaşı kesinlikle kazanan tarafı olmalı zaten bana göre kazandı da Sasuke daha geçen sayı gökten inen power up'larıyla anca Narutoya denk olabiliyorsa tarafsız sahada Naruto bunu yamultur, ama cidden gelmesin seri bu kadar mahvediliri'n kanıtı olur

Yazar son final dövüşünü evrenin iki büyük güçte ninjasının dövüşü olarak kapatmayı düşünmüş :T
İyi hoş da evladım , 6 yolun sennini çağırıp iki velede güç verdin. Eyvallah ...
Sonra Sasukeye devrim fikrini aşıladın bak bunada itirazım yok. Sonra iki arkadaşı " tek arkadaşım sendin " konsepti ile
dövüştürmeyi planladın. Bak bu da güzel .
Peki , sen hiç ar namus şeref haysiyetin yok mu ki ? Bu kadar güç verip kızlar gibi saç saça dövüş ettiriyorsun ?
Sen bir kere kalıbının adamı olsan kishi , o güçlerle bize görsel şölen sunarsın. O kadar boş bir adamsın işte .
Madem böyle epik bir taijutsu sunacaktın (sunduğunu sanacaktın )
Birinden kyuubiyi , diğerinden Rinnenganı alacaktın. Doğal yaratışlarına özgü güçleriyle kapıştıracaktın.
O zaman anlardık lan adamların chakrası bitti şimdi Senjutsu vs Sharinganlı adam taijutsusu izliyecez diye panik olurduk.
BÜtün güçleri verdin adamlara saç saça dövüş senin yapacağın işin ben ...
Allah belanı versin sana ömrümü verdim lan utanmaz..

Roronoa Zoro

@Tensei
O değil de Orochimaru gözükmeyecek.
D.N: Sasuke yamuğunun yancısı olarak seri bitecek. HAHAHA. KEK.

Alpamis

Tensei.

Üzülme kardeşim yeni şeylere yönel.Mesela One Piece gibi bak ne güzel gidiyor.

Naruto'yu 5-6 sene önce google'da şimşek efekti görsellerine bakarken keşfettim.

Sasuke'nin gif i vardı chuunin sınavında Gaara'ya ilk defa chidori kullanıyordu. Bu ne la dedim böyle yardıra yardıra gidiyor bu derken youtube'da vsleri izlerken buldum kendimi. 1 Haftada ben güncele gelene kadar Orochimaru 3.Hokage'yi öldürdü.

Animeleri az çok biliyordum arkadaşlardan falan ama ilk okuduğum manga Narutodur. Naruto sayesinde de OP'u keşfettim zaten.

Naruto çok güzeldi be. Sanki en pahalısından lux çerez gibiydi. Ama şimdi sanki o tabağımdaki lux çerez bitmiş ve dibinde şans eseri büfecinin çerezi doldururken yan bölmeden düşürdüğü ay çekirdeği var ve o ay çekirdeğinin acı çıkıp yediğim tüm çerezi zehir etmiş hissine kapılıyorum. Üzülüyorum. Niye böyle oldu ya sebebi neydi ki?!
Hissettiklerimizi yazilara dokturmussun eline saglik.

Yazar son final dövüşünü evrenin iki büyük güçte ninjasının dövüşü olarak kapatmayı düşünmüş :T
İyi hoş da evladım , 6 yolun sennini çağırıp iki velede güç verdin. Eyvallah ...
Sonra Sasukeye devrim fikrini aşıladın bak bunada itirazım yok. Sonra iki arkadaşı " tek arkadaşım sendin " konsepti ile
Peki , sen hiç ar namus şeref haysiyetin yok mu ki ? Bu kadar güç verip kızlar gibi saç saça dövüş ettiriyorsun ?
Sen bir kere kalıbının adamı olsan kishi , o güçlerle bize görsel şölen sunarsın. O kadar boş bir adamsın işte .
Birinden kyuubiyi , diğerinden Rinnenganı alacaktın. Doğal yaratışlarına özgü güçleriyle kapıştıracaktın.
O zaman anlardık lan adamların chakrası bitti şimdi Senjutsu vs Sharinganlı adam taijutsusu izliyecez diye panik olurduk.

+∞ :good:

Oroçimaru(kami-sama) son anlarda öyle veya böyle sasuke'nin bedenini ele geçirebilmiş olsaydı ve naruto ile o bedenle dövüşseydi ne final olurdu be arkadaş...

Oroçimaru(kami-sama) son anlarda öyle veya böyle sasuke'nin bedenini ele geçirebilmiş olsaydı ve naruto ile o bedenle dövüşseydi ne final olurdu be arkadaş...
Naruto ile dövüşecekse hiç dövüşmesin hatta sonsuz genjutsuda kalsın daha iyi.
O ne lan amaterasu at kyuubi, chakra bit kyuubi naruto ile mi kapışıyon kyuubi ile mi belli değil :W

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık