Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Naruto

2 tane attı.1 tanesinde vardı.En azından senjutsu olanı okla ileri attırır,ya da vurur,diğerini basitçe emerdi.2 si,nide vurmak için bu kadar çakra harcamazdı.
1 tanesinde olduğu söylenmiyor ki.Ben orada bir kusur aramıyorum ama en azından daha görkemli bir dövüş sergileyebilirdi.Chakralarını çok erken bitirdi.Aptal aptal fb göstereceğine daha şeyler yapabilirdi.

2 tane attı.1 tanesinde vardı.En azından senjutsu olanı okla ileri attırır,ya da vurur,diğerini basitçe emerdi.2 si,nide vurmak için bu kadar çakra harcamazdı.
hadi seriyi savunayım az bakarsın eğlenceli bile gelebilir.
sasukeden sonra saldırdı naruto. Narutoda karşılık verdi doğal olarak. En uç teknikleriydi bunlar başka bir saldırı karşılayamazdı yani o saldırıları. Zaten bu yüzden bütün çakralarını yedi. Öyle ki taijutsu yapmak zorunda kaldılar.

Şu an ki dönemin en güçlü iki ninjası karı dövüşü yapıyor, saç baş girişecekler sandım bir ara. :/

Roronoa Zoro

Şu an ki dönemin en güçlü iki ninjası karı dövüşü yapıyor, saç baş girişecekler sandım bir ara. :/
Hala rasengan atıyor la, RASENGAN! Allah kahretmesin ya. Harcadığım günlere acıyorum, hayal kırıklığı da cabası :|

1 tanesinde olduğu söylenmiyor ki.Ben orada bir kusur aramıyorum ama en azından daha görkemli bir dövüş sergileyebilirdi.Chakralarını çok erken bitirdi.Aptal aptal fb göstereceğine daha şeyler yapabilirdi.
Tamam da,3 klon çıkardı.1 tanesi enerji topladı,diğer 2 si ana bedenle birleşti 3 başlı oldu.Enerji toplayan rfs attı,diğer, bijudama mı bomb mu ne haltsa işte ondan.

Tamam da,3 klon çıkardı.1 tanesi enerji topladı,diğer 2 si ana bedenle birleşti 3 başlı oldu.Enerji toplayan rfs attı,diğer, bijudama mı bomb mu ne haltsa işte ondan.
Onlara da ekleyebiliyor sanırım.Sonuçta Naruto içindeki ve gözleri kurama ve senjutsu chakrasını beraber kullandığını gösteriyor.
Hatta Obitolu bölümlerde Sasuke'nin susanosuna yanındaki çocuk senjutsu eklemişti.Yani ben ona ekleyemez diyemem.
Dediğim gibi son dövüşü daha iyi bir şekilde gösterseydi keşke.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 15)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık