Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Naruto Soru-Cevap Köşesi

He o muymuş :D peki isminin ethernal diye geçtiğini hatırlayamadım :)
Sınırsız derken normalde mangekyou yapan biri yavaş yavaş kör oluyor ya o mu iptal oluyor sadece yoksa İzagani ve İzanami gibi yasak teknikleri de sınırsız yapılabilir mi yani?
Bildiğimiz sadece teknikleri sınırsız şekilde kullanmaya imkan sağladığı, Izanagi ve Izanami ile ilgili bir bilgi yok. Ancak ben bu tekniklerde bile gözün gittiğini düşünüyorum. Yoksa sınırsız Izanami yapabilen bir Madara, Hashirama'ya yenilmezdi.

Orochimaru ölümsüz olup sadece mühürlenebiliyordu değilmi peki itachinin mühürlediği kişiler tekrar geri gelebilir mi edo tensei ile?
Birde bu tobirama edo tenseiyi buldu böylece kendi ölümsüzlüğünü ilan etmiş olabilir mi bana bu adam ölmedi bir yerden çıkacak gibi geliyor 5 hokage tanıtıldı 2.dışında hepsine ait bilgimiz var ama 2.çok gizemli kaldı sence bir yerlerden edo modunda çıkabilir mi?
Gelemez. Ne mühür yediğin önemli değil, ruhun kitlenince orda kalıyorsun.
Benim teorim Tobi'nin, Tobirama olduğu yönünde. Yani Edo Tensei olarak değil, direk Tobi olarak savaşıyor şuanda.

Tobirama teorin hakkında bir sorum var.Edo tenseiyi bulan tobiramaydı kendi bulduğu tekniği niye kabutodan öğrenmeye çalışsın ki?
Edo Tensei'nin en ham hali ondaydı. Bulduğu gibi direk tekniği kinjutsu sınıfına aldılar. Sonrasında üstüne çalışma fırsatı bulamamıştır. Orochimaru biraz daha geliştirdi, en mükemmel hali de Kabuto'ya aitti. O da nasıl yaptığını görmek istedi.

Yaşayan biri gerektiğini bilmemesi aklımı karıştırıyor yasak olmasının nedeninin bu olduğunu düşünüyordum.
Edo Tensei'nin ne kadarına hakim olduğunu bilmiyoruz. Kendisi ölmüş biri zaten. Muu gibi beden bölme tekniği kullanmış, bu da hafızasından bazı bilgilerin gitmesine sebep olmuş olabilir. İhtimaller çok yani.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık