Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Naruto Soru-Cevap Köşesi

Tobi=Uchiha Kagami?
sence olabilirmi böyle birşey aklımdan geçtide ihtimal varmıdır?

şimdi Sainin abisi resmi gördükten sonra yaşamak siteseydi ruhu serbest kalamyıp yaşamaya devammı ederdi ? öyle ise vücutları sonsuza kadar aynımı kalıcak ?
Evet. Kabuto jutsuyu bozmadıkça ya da Edo Tensei etkisindekiler mühürlenmedikçe sonsuza kadar yaşarlar. Mesela Sasori gittiği halde Deidara kalmıştı.

Tobi=Uchiha Kagami?
sence olabilirmi böyle birşey aklımdan geçtide ihtimal varmıdır?
Olabilir. Kagami'nin Uchiha Klanı Katliamı ya da öncesinde öldüğü düşünülüyor. Bence olma ihtimali çok düşük tabi.

Smoker , Kakashi sharingan'ı arkadaşından almıştı ve şuan ms var kamui gibi bir teknik kullanıyor. Normalde ms kullanan sharinganlar yavaş yavaş görme yeteneğini kaybediyor diye açıklanmıştı sanırım. Bu durumda Kakashi'nin gözü ms değilde ems diyebilirmiyiz ?

İtachi ms'yi nasıl açtı, Shisui'den aldığı göz ile mi yoksa Shisui'nin ölümüne tanıklık edip mi açtı MS'yi ?

Aynı şey Kakashi içinde.Obito'nun gözünü alıyor sonra ölümüne tanık oluyor Kakashi ve sonra MS mi açılıyor?

Naruto'ya başlamadan önce ethernal mangekyou sharingan diye bir şey olduğunu okudum/duydum.Seriyi bitirdim en sonda 587'yi okudum ama hiç bir yerde ethernal mangekyou sharingan diye bir şey geçmedi.Öyle bir şey var mı? Varsa nedir acaba?

Smoker , Kakashi sharingan'ı arkadaşından almıştı ve şuan ms var kamui gibi bir teknik kullanıyor. Normalde ms kullanan sharinganlar yavaş yavaş görme yeteneğini kaybediyor diye açıklanmıştı sanırım. Bu durumda Kakashi'nin gözü ms değilde ems diyebilirmiyiz ?
Sanırım Kakashi, Tsukuyomi, Amaterasu ve Susanoo yerine Kamui kullanıyor ve bu yüzden gözlerine zarar gelmiyor.

İtachi ms'yi nasıl açtı, Shisui'den aldığı göz ile mi yoksa Shisui'nin ölümüne tanıklık edip mi açtı MS'yi ?

Aynı şey Kakashi içinde.Obito'nun gözünü alıyor sonra ölümüne tanık oluyor Kakashi ve sonra MS mi açılıyor?
Shisui'nin ölümü sayesinde açıyor.
Kakashi, zaman atlamasından sonra kullanıyor. O arada açmıştır muhtemelen.

Naruto'ya başlamadan önce ethernal mangekyou sharingan diye bir şey olduğunu okudum/duydum.Seriyi bitirdim en sonda 587'yi okudum ama hiç bir yerde ethernal mangekyou sharingan diye bir şey geçmedi.Öyle bir şey var mı? Varsa nedir acaba?
Var. Seri içerisinde buna sahip olan 2 kişi var, biri Uchiha Madara, diğeri de Uchiha Sasuke. Eternal Mangekyou Sharingan açabilmen için, Mangekyou Sharingan'a sahip olman gerek ve kan bağın olan birinin Mangekyou Sharinganı'nı alıp kendine takman gerekiyor. Yani açması bayağı zor bir şey. Bildiğimiz tek özelliği de, göz tekniklerini sınırsız kullanmaya izin vermesi. Yani istediğin kadar kullan, kör olmuyorsun.

Var. Seri içerisinde buna sahip olan 2 kişi var, biri Uchiha Madara, diğeri de Uchiha Sasuke. Eternal Mangekyou Sharingan açabilmen için, Mangekyou Sharingan'a sahip olman gerek ve kan bağın olan birinin Mangekyou Sharinganı'nı alıp kendine takman gerekiyor. Yani açması bayağı zor bir şey. Bildiğimiz tek özelliği de, göz tekniklerini sınırsız kullanmaya izin vermesi. Yani istediğin kadar kullan, kör olmuyorsun.
He o muymuş :D peki isminin ethernal diye geçtiğini hatırlayamadım :)
Sınırsız derken normalde mangekyou yapan biri yavaş yavaş kör oluyor ya o mu iptal oluyor sadece yoksa İzagani ve İzanami gibi yasak teknikleri de sınırsız yapılabilir mi yani?

Orochimaru ölümsüz olup sadece mühürlenebiliyordu değilmi peki itachinin mühürlediği kişiler tekrar geri gelebilir mi edo tensei ile?
Birde bu tobirama edo tenseiyi buldu böylece kendi ölümsüzlüğünü ilan etmiş olabilir mi bana bu adam ölmedi bir yerden çıkacak gibi geliyor 5 hokage tanıtıldı 2.dışında hepsine ait bilgimiz var ama 2.çok gizemli kaldı sence bir yerlerden edo modunda çıkabilir mi?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık