Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Nanatsu no Taizai

6 bölüm oldu tanıdik kimse yok valla farklı bi evrenmi neresi benim ingilizce olmadığından pek bilemicem.
Ama okumadıysan bu bölümde Ban'ın oğlu var https://mangadenizi.com/manga/nanatsu-no-taizai/346.5
Benim tahminim yeni çıkan seride yeni karakter Ban'ın oğlu olabileceği yönünde adını ismini unutmuş olabilir en son kayboluyordu
Doğruysa evet lancelot tristian var seride.

Doğruysa evet lancelot tristian var seride.
6 bölüme kadar bu bilgiler yok iyi spoiler yedim:D .Ban'ın oğlu o değilmis üzücu

Mangaya başlamayı düşünüyor musun?
Bana kalırsa başlamayın. Animesinin ilk sezonunu izledikten sonra hangi akla hizmetse mangasına devam etmiş ve bir yere kadar keyif de almıştım. Şu 250li bölümlere kadar gayet iyi gidiyordu da, ne olduysa oradan sonra oldu. Başta Meliodas sapıtınca dedim "buradan fena şeyler çıkabilir". Ama manga öyle kötü bitti ki, beklediğim hiçbir şey olmadı (manganın muhteşem bir trajediyle bitmesini istiyordum, potansiyeli net vardı) üstüne manganın kurgusu kararlılığını yitirince, o kadar sene boşu boşuna takip ettim diye çok üzüldüm. O yüzden başlamayın diyorum.

Elizabeth kafasına taş düştü diye öldüğünde anlamıştım saçma sapan biteceğini. Özellikle en sonunda yazarı aklına gelen her şeyi doldurmuştu. Erken final falan yaptı belki, bilmiyorum. Anime 1. sezon çok iyiydi. Diğerleri çok kötü. Her bölüm en az 1 karakterin yüzünü mahvediyorlar.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık