Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Nami

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 131 79.4%
  • Sevmem

Kullanılan: 34 20.6%

• Kullanılan toplam oy
    165
Ortamda Luffy yoksa öncelikle Zoro'ya danışması Sanji fanlarını çıldırttığından adım gibi eminim. Zoro da yoksa ipleri eline alıyor zaten :dd

Yurdum abazalarının ıslak rüyası.

Sanji nasıl kadın düşmanı diyenler oluyor arada, çirkin veyahut yaşlı kadınlara nasıl davrandığını görmüyorlar sanırım. Adam için kadınlar sadece seks objesi.
Nami az bile yapıyor bu yürüyen uçkura.
Hahaah. Sanji birine mi vurmuş çirkin diye? Güzellik arıyor diye sanki güzel olmayanları tersliyormuş algısı yaratmayalım.

Ah puppet ah. Ne olacak senin bu içini dolduramadığın nefretin.

Hahaah. Sanji birine mi vurmuş çirkin diye? Güzellik arıyor diye sanki güzel olmayanları tersliyormuş algısı yaratmayalım.

Ah puppet ah. Ne olacak senin bu içini dolduramadığın nefretin.
Ben birine vurmuş mu demişim? Güzel olmayanları tersliyor diye bir algı yok, realite var. Açıp mangayı okursan görürsün, hayal dünyasında yaşamanın bid anlamı yok.

Zoro Sanji'den önemli niye çıldıralım?

Ayruca Nami mi ipleri eline alıyor? Aç bir 810. Bölümün başlığını oku sonra gel ahkam kes. :)
Aa Minkler öyle mi algılamış? Sonraki bölümü aç bakayım kararları kim veriyor oku da öğren :)
Edin: Yanlış mı hatırlıyorum diye açtım baktım, Sanji durumu izah ediyor ve Nami'nin karar vermesini bekliyor hahahahaha

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık