Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Nami

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 130 79.3%
  • Sevmem

Kullanılan: 34 20.7%

• Kullanılan toplam oy
    164
Oden'in oğlu nasıl böyle bi çocuk olmuş arkadaş :S Yasu amcası Garp gibi olsaydı da ormana falan salsaydı şunu bebeyken, ne bileyim şelaleden aşağı atsaydı geri yüzerek geri tırmandırsaydı. Barış yaramamış Wano'ya, Oden keşke eşkiyaları, haydutları ne bileyim Yakuzayı adam etmeseymiş. Baksa Wano'da güçlü diyebileceğimiz herkes Oden'in kontrolü sağlamasından önceki dönemden gelen eski topraklar.

Bu arada Nami'nin çocukların mentalitesine bakmadan sadece nazik davranması bana birini hatırlattı ama neyse :T
Kız kardeşi almıştır babasının o özelliklerini. Çocukluğunda dövüyormuş zaten Momo'yu... :/

Sadece nazik davranmamış ki. Orada üzüldüğü için teselli edip mutlu etmeye çalışmış. Yinede kimi hatırlattığını merak ettim. :)

Kız kardeşi almıştır babasının o özelliklerini. Çocukluğunda dövüyormuş zaten Momo'yu... :/

Sadece nazik davranmamış ki. Orada üzüldüğü için teselli edip mutlu etmeye çalışmış. Yinede kimi hatırlattığını merak ettim. :)
Oden kızları kendine düşürdüğünde erkeğe bak be oluyor. Hiyori yapınca bilmem ne oluyor :artiz: kız bildiğin babası aslında. Wano'ya bunlar olmasa babası gibi efsane olacaktı belki de.

Meh. Onu diyorum işte, durum ne olursa olsun çocuklara nazik davranıyor. Neyse.

Nami çok iyi kalpli bir kadın. Kendisine zamaninda kötülüğü dokunanlari bile affedebilecek kadar da merhametli birisi. Tayfanin annesi resmen. Orijinal 3lumun bir üyesi.
Candir can. :)
Ayrica bu fanart çok güzeldir. :)

Mangaların klasik güçsüz ama nedense ana karakteri yamultan karakterlerinden.

Misty, Sakura cart curt. Yine de severim. Sanji ile iyi bir çift olurlardı aslında.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık