Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Nami mi, Sanji mi?

Nami mi Sanji mi?

• Kullanılan toplam oy
    174

Üye silindi 1004

Millet Facebook’da çıplak ya da yarı giyinik cosplay modellerin fotoğraflarına Sanji’nin burun kana sahnesini atıyor. Siz hala ele ayağa düşmüş alçak Sanji’yi, Nami’yle kıyaslıyorsunuz.

Yukarıda @William cutting kardeşim yine güzelliğini yapıp bulmuş bakabilirsin. Zaten bulunmasaydı bile,(Çünkü eski olduğu için nerede yazdığını hatırlamayabiliriz) Çok net hatırlıyorum böyle bir şey yazdığını. Hatta forumda ki bir çok kişi bile hatırlıyor biliyorum. Hatta sen bile hatırlıyorsun da işte laf olsun diye yazıyorsun :D İlk bu 3’lü muhabbeti nereden çıktı sanıyorsun? Bak elimde günceli de var istersen. 20. Yıl mesajı. Onun için bir şeyler yazmak ister misin? Neden sadece Luffy’nin ya da tayfa’nın tümünün adı yokta, tesadüfe bak bizim üçlü’nün adı var? :)

Bu arada ilk beşli diyor demişsin. İlk beşliyi bir sıralasana. Nasıl sıra çıkıyor acaba Çörekçi’ciğim :D
Allah'ım çıldırıyorum. Hani sizin bu haterlık olayınız amatörden de öte bir durum. :D. Bahsettiğiniz kilit olayı bu SBS mi? Çünkü ona göre konuşacağım da.:hhh:

Hayır sadece bu sbs değil. Ama sen şu an diğer şeyleri görmezden geliyorsun çünkü görürsen cevap bulamayacakmışsın gibime geliyor :D
O zaman diğer SBSleri de atın da biz de ona göre cevaplayalım. Zaten sizin için diğer SBSleri atmak zor olmaz. Ne de olsa sizler manga sayfaları ile konuşursunuz ya. Diğerlerini bulmak o kadar zor olmaz çünkü. :D

Eğer sadece buna göre diyorsanız fena dalga geçeceğim bak.:) ''Hani eğer buna göre diyorsanız sizinki amatörlükten ziyade CAHİLCE bir Sanji ezme girişimi oluyor çünkü.:D Mangada veya SBS'de yazılanları okumayıp sadece resimlerle dalga geçmeye çalışmak oluyor. Soruda ALTI ANA KARAKTER sorulmasına rağmen Oda'nın YER YETERSİZLİĞİNDEN dolayı sadece Luffy-Zoro-Nami'yi çizdi diye sevinmek oluyor. '''Olum bak bak!!! Oda sadece bu üçünün resmini çizmiş olum. Bu üçlü çok değerli olum.'''demek oluyor. Keşke SBS'yi atmadan önce okusaydınız.'' diyeceğim. Ona göre bak.

Allah aşkına, eğer sadece bu SBS ise atmadan önce okuyun ya. :( En azından şu atılan SBS'yi.

O zaman diğer SBSleri de atın da biz de ona göre cevaplayalım. Zaten sizin için diğer SBSleri atmak zor olmaz. Ne de olsa sizler manga sayfaları ile konuşursunuz ya. Diğerlerini bulmak o kadar zor olmaz çünkü. :D

Eğer sadece buna göre diyorsanız fena dalga geçeceğim bak.:) ''Hani eğer buna göre diyorsanız sizinki amatörlükten ziyade CAHİLCE bir Sanji ezme girişimi oluyor çünkü.:D Mangada veya SBS'de yazılanları okumayıp sadece resimlerle dalga geçmeye çalışmak oluyor. Soruda ALTI ANA KARAKTER sorulmasına rağmen Oda sadece Luffy-Zoro-Nami'yi çizdi diye sevinmek oluyor. '''Olum bak bak!!! Oda sadece bu üçünün resmini çizmiş olum. Bu üçlü çok değerli olum.'''demek oluyor. Keşke SBS'yi atmadan önce okusaydınız.'' diyeceğim. Ona göre bak.

Allah aşkına, eğer sadece bu SBS ise atmadan önce okuyun ya. :(
Bak önceki mesaj’da açıkça sadece o sbs değil dediğim halde, hala neler yazmışsın. Bak açık açık; sadece bir sbs değil dediğim halde, yine dediğim gibi diğer şeyleri görmezden gelmeye devam etmişsin. Dediğim gibi görürsen cevap yazamayabilirsin. Bu sbs, manga da ki göndermeler ve attığı 20. Yıl mesajı gibi bence yeterli olan bir sürü argüman var. Buna rağmen diğerlerini görmezden geliyorsun ama gerçeklerden kaçamazsın :D

Bak önceki mesaj’da açıkça sadece o sbs değil dediğim halde, hala neler yazmışsın. Bak açık açık; sadece bir sbs değil dediğim halde, yine dediğim gibi diğer şeyleri görmezden gelmeye devam etmişsin. Dediğim gibi görürsen cevap yazamayabilirsin. Bu sbs, manga da ki göndermeler ve attığı 20. Yıl mesajı gibi bence yeterli olan bir sürü argüman var. Buna rağmen diğerlerini görmezden geliyorsun ama gerçeklerden kaçamazsın :D
Peki güzel kardeşim ben ne dedim? ''Eğer sadece bu SBS ise.....'' :) Ha sadece bu değil diyorsanız diğer argümanlarınızı da görmek istiyoruz. Zaten sizde mevcuttur onlar. :D Biz de ona göre yazarız mesajlarımızı. Ayrıca ben manga sayfalarından bahsetmiyorum şu an. Senin SBS'de kilit rolde dediğin SBS'den bahsediyorum.:)

Ya beyler aslında uzatmanın alemi yok, konuda sorulduğu kadarıyla cevap Nami. Bu konunun açılış amacına yönelik yorumlamak lazım. Yoksa çok şeyimdeydi sbslerdeki Nami vurguları, o çok özel biri vs tripleri. Tayfaya daha çok şey katmış ve katma potansiyeli olan üye Sanji'dir. Yalnız, hangisinin tayfa için daha önemli olduğu ya da daha yararlı olduğunu tartışmıyoruz burada. Kurguda ana karakter olarak ön plana çıkartacaksak ikisinden birini bu hangisi olur, Oda'nın gözünde bu karakter kimdir vs deniliyor. O yüzden Nami. Zaten mangaka kendi ağzıyla bunu söyledikten sonra itiraz etmek yersiz oluyor.

Peki güzel kardeşim ben ne dedim? ''Eğer sadece bu SBS ise.....'' :) Ha sadece bu değil diyorsanız diğer argümanlarınızı da görmek istiyoruz. Zaten sizde mevcuttur onlar. :D
Beni çıldırtmak mı istiyorsun sen? Senin kocanın evi yok yok anladın mı? :D

Bak çörekçi’ciğim diğer argümanlar atılmış zaten. Konuyu okuduğun için görmen lazım ki, mesajım’da da kaç kere yazmışım başka neler olduğunu. Ama hala ne diyorsun :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık