Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Nami mi, Sanji mi?

Nami mi Sanji mi?

• Kullanılan toplam oy
    174

Serideki belkide en önemli dikkate değer sahne belkide budur. Yeterlidir diye düşünüyorum. :)
Şu sahanede en pasifi Nami. Hayır onlara vurgu yapan bir şey olsa neyse. Karasakal konuşuyor ve insanların hayalleri olduğunu kanıtlayan ve dövüşü kazananlar ise Luffy ile Zoro. Nami orada onları götürmekten başka ne yapıyor?

Şu sahanede en pasifi Nami. Hayır onlara vurgu yapan bir şey olsa neyse. Karasakal konuşuyor ve insanların hayalleri olduğunu kanıtlayan ve dövüşü kazananlar ise Luffy ile Zoro. Nami orada onları götürmekten başka ne yapıyor?
Onları götürüyor işte, daha ne yapmasını bekliyorsun? En önemli konularda her zaman ama her zaman Nami bulunuyor, anlaması zor değil.

Her 2'si de esit olabilir. Aralarinda onem arz edecek bir sey yok. Bir 3lu olarak sınırlama yerine 4lu genisletme daha mantikli olabilir gibi geliyor. Yukarida ortaya atilan Sanji icin islenen arc, Timeskip oncesi Nami'ye verilen onemin Timeskip sonrasi Sanji'ye verilen onemle ayni oldugunu dusunuyorum. Sanji'nin Teach mevzusunda yer almamasi onu geri plana atmaz sayet o 3'lunun hayalinin diger tayfa uyelerine nazaran daha farkli oldugu gercegini yansitabilir ve farkli seylere yorumlanabilir.

Zoro ve Luffy'nin yerinin ayri oldugunu ve bu 2'linin(Sanji ve Nami) her zaman bu 2'linin bir adim gerisinde oldugunu dusundugumu de belirteyim.

Onları götürüyor işte, daha ne yapmasını bekliyorsun? En önemli konularda her zaman ama her zaman Nami bulunuyor, anlaması zor değil.
Götürüyor diye mi üçlü oldular. Orada onların neyi neden yaptığını anlamadan konuşması mı onu çekirdek yapıyor?

Dahası zaten bir dolu yazdım yukarıya. Bak lütfen orada en önemli konulara filan.

Kavga etmemelerinin nedeni de Nami değil miydi? :D Hayır, bi de dövüştüğü için daha çok gözüküyor o yüzden daha önemli gibi basit denklemler kuracak isek Zoro'nun en çok gözüken karakterler arasında ilk üçte bile olmadığını yazmamız gerek. :/

Üye silindi 1004

Götürüyor diye mi üçlü oldular. Orada onların neyi neden yaptığını anlamadan konuşması mı onu çekirdek yapıyor?

Dahası zaten bir dolu yazdım yukarıya. Bak lütfen orada en önemli konulara filan.
Luffy'le Zoro'nun tek atacağı rakipleri Sanji indirdiği için Sanji üçlü mü oluyor?

Bir şey yapması gerekmiyor ki. Nami hiç dövüşmese bile daha önemli bir karakter zaten. Zoro'yu Sanji'den önemli yapan şeyde gücü değil. Nami bu tayfanın fahri kaptanı gibi bir şey çekip çeviriyor herkesi. Hayallerini kanıtlaması için de birilerine şiddet uygulamasına gerek yok diye düşünüyorum.

Bir şey yapması gerekmiyor ki. Nami hiç dövüşmese bile daha önemli bir karakter zaten. Zoro'yu Sanji'den önemli yapan şeyde gücü değil. Nami bu tayfanın fahri kaptanı gibi bir şey çekip çeviriyor herkesi. Hayallerini kanıtlaması için de birilerine şiddet uygulamasına gerek yok diye düşünüyorum.
Bu sahne ile Naminin çekip çevirmesini alakası ne? Kız rotacı ve yetenekleri övülüyor. Aynısı Robin için de var.

Nami'nin de olduğu bir grubun Kıvırcık şapka korsanları olarak adlandırıldığı bir bölüm başlığı ve kutucuk atıyorum hala daha Nami çekip çeviriyor. Yahu sen kal orada biz Brook ile aşağıya inelim diyen Sanji. Gemiye saldırı izni isteyen Sanji arada bir dövüp kanatıyor diye mi çekip çeviren Nami mi?

Nami gidip te Brook'a Sheephead ile dövüş diyebiliyor ama aynı konuda yanlarında Sanji varken o kim gidiyor kalıyor söylüyor.

Zoro'yu Sanji'den önemli kılan şeylerden birisi de gücüdür. Diğer özellikleriyle birlikte tamamlanır.

One Piece bir Battle Shounen farkında mısınız?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık