Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Nami mi, Sanji mi?

Nami mi Sanji mi?

• Kullanılan toplam oy
    174
Nami daha önemlidir, bunun tartışması olmamalı.

Seride tayfa için dönüm noktası olan, karar alınması gerekenlere yerlere baktığım da nedense Nami, Sanji'den fazla gözüküyor. Hani bu sahnelerin güçle ilgisi de yok.

Tayfada Sanji'den az yetkisi olan Nami'ye bak sen.

İlk sahneyi ele alırken neden çekirdek tayfa abi onlar karar vericek tabi diye ele alıyorsunuz la :S binadaki yangından kurtulup Choppar vs vesilesiyle gidip ağlayarak Luffy'e yalvaracak ve geçmişiyle empati kurup Robin'i anlayacak başka kim vardı ki onu koysun oraya :S Zaten Sanji başka işle meşgul, Usopp kavgalı :S hani kim kalmış tayfadan oraya koyulacak da Nami orda diye oaa bak çekirdek tayfa abi dememiz gerekiyor :D Şahsen Sanji Nami'den önce gelir diyecek değilim ama abartı çıkarımlara gerek yok.

Diğerinde araya girip kavgayı ayırmış hep yaptığı gibi bunda ne var la :S Biraz önce oha abi kaptan ortamda olmayınca kaptan gibi davranan adam gibi adam Zoro bile ciddiyetini bozup Sanji ile dalaşa girmiş :S O da gözümden kaçmadı.

:(

edit, yangın olayının kronolojisi tam aklımda değil hee, yazdıktan sonra lan acaba dedim neyse fark etmez, sonuçta diğerleri başka işlerdr

Son düzenleme:
Nami daha önemlidir, bunun tartışması olmamalı.

İlk sahneyi ele alırken neden çekirdek tayfa abi onlar karar vericek tabi diye ele alıyorsunuz la :S binadaki yangından kurtulup Choppar vs vesilesiyle gidip ağlayarak Luffy'e yalvaracak ve geçmişiyle empati kurup Robin'i anlayacak başka kim vardı ki onu koysun oraya :S Zaten Sanji başka işle meşgul, Usopp kavgalı :S hani kim kalmış tayfadan oraya koyulacak da Nami orda diye oaa bak çekirdek tayfa abi dememiz gerekiyor :D Şahsen Sanji Nami'den önce gelir diyecek değilim ama abartı çıkarımlara gerek yok.

Diğerinde araya girip kavgayı ayırmış hep yaptığı gibi bunda ne var la :S Biraz önce oha abi kaptan ortamda olmayınca kaptan gibi davranan adam gibi adam Zoro bile ciddiyetini bozup Sanji ile dalaşa girmiş :S O da gözümden kaçmadı.

:(
Yahu, haydi orada Sanji olmasın. Ben tayfa içi karar alırken Nami olayın içinde oluyor diyorum. Çoğu olayda fikrini paylaşıyor. Örnek olsun diye de onu attım. :D Çekirdek tayfadan diye orada demiyorum yani.

Kavgayı her zaman durdurması önemli zaten. Bu tayfa içinde sözünün geçtiğini göstermez mi? :(

E. Oda'nın bizzat kendisi Zoro Nami Luffy One Piece'in çekirdiğidir diyor, sarı pipi fanları yok hala Sanji. Millete kılıç kokuyorsunuz diyerek eğleniyorlar bir de :d
İşin tuhaf kısmı mangadan kanıt göstersen bile kabul olmuyor. Mesela tayfada Nami'den daha fazla yetkiye ve öneme sahip olan Sanji nedense bu olayda suskun suskun izliyor.

Nedense kötü anda iki kişi öne çıkmış yine. Madem daha önemli ve yetkisi daha fazla neden ''tek başına dövüşemezsin'' dememiş. :/ Nami'ye bakarsak durumu hem onaylamış, hem de Kuma'nın gücünü gördüğü için onu anlatıyor.

Yahu, haydi orada Sanji olmasın. Ben tayfa içi karar alırken Nami olayın içinde oluyor diyorum. Çoğu olayda fikrini paylaşıyor. Örnek olsun diye de onu attım. :D Çekirdek tayfadan diye orada demiyorum yani.

Kavgayı her zaman durdurması önemli zaten. Bu tayfa içinde sözünün geçtiğini göstermez mi? :(
tayfanın anası anası, Sanji de Freud'un mumla aradığı adam, anasına aşık.

İşin tuhaf kısmı mangadan kanıt göstersen bile kabul olmuyor. Mesela tayfada Nami'den daha fazla yetkiye ve öneme sahip olan Sanji nedense bu olayda suskun suskun izliyor.

Nedense kötü anda iki kişi öne çıkmış yine. Madem daha önemli ve yetkisi daha fazla neden ''tek başına dövüşemezsin'' dememiş. :/ Nami'ye bakarsak durumu hem onaylamış, hem de Kuma'nın gücünü gördüğü için onu anlatıyor.

Kötü propaganda lan bu resmen :S Siz biraz gömün de günlük dozunuzu alın ne bileyim :T

Nami'nin tayfada yeri daha merkezde diyebilirsin bu gayet normal de çok zorlama sayfalar atıyorsun bilgine :) Birisi çıkar o da senin gibi üşenmez Sanji ile alakalı aynı tonda veya daha net bir sürü örnek de bulup çıkarabilir yani. Hatta bence daha fazlası çıkar. Çok "straw man" işler bunlar.

Üye silindi 1004

Sanji'yi anca Nami'yle kıyaslarlar. Sahneye bak be!! Kral siz geri durun çocuklar ben hallederim diyor ve cidden hallediyor. Bizimkiyse sigara içip "ayyy Kuma bizi dövecek" diyor.

Oda kendi demiş bu serinin 3’lüsü Luffy,Zoro,Nami diye. Yani sayfa atmamıza bile gerek yok aslında hahahha :D Ama bir dakika!!! Artık Sanji’yi, Oda çizmiyor. Sanji kendi kendini çiziyor. Yani kendini önem listesinde Luffy’nin bile üstüne koymuş olabilir. O yüzden Oda’ya da çok güvenmemek lazım :gamyon:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık