Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] Mugiwara 13

Eline sağlık. Ama Wanda ya da Carrot'un hain olduğunu düşünmüyorum. İlk savaşta da hain olduğunu ve aslında Oniwaban'a dahil olduğunu düşündüğüm Shinobu'nun hain olduğu kanısındayım.
Sağolasın dostum :good: ancak benim wanda ve carrot üzerinden yürümem Oda'nın ekstra bir ihanet etti gittik aldık formülünü uygulayacak zamanı olmadığını düşünmemden kaynaklanıyor. Tabi belli de olmaz. Dediğin gibi de olabilir.:sapkali:

O-Tama gelebilir mi acaba? Ace söz vermişti kunoichi olduğu zaman onu yanında götüreceğine dair. O-Tama şu anda Luffy'nin yanında gitmek isteyebilir. Eğer O-Tama giderse belki Hitetsu da onunla gitmek isteyebilir. Carrot gelebilir ya da Wanda da gelebilir. Benim tayfada görmek istediğim 3 kişi var biri Perona, diğeri Katakuri, sonuncusu da Marco. Hancock da fena olmazdı aslında. Hancock'un Luffy'yi Nami ve Robin'den kıskanması ve onlara yaklaştırmaması eğlenceli olurdu.

Öncelikle eline sağlık. Konuyu bir noktaya kadar okudum daha sonra devamını getireceğim. Yazacağım şeyin konu içerisinde bahsi geçmişse kusura bakma o yüzden.

Luffy yolculuğuna başlarken 10 kişi yeter diyordu. Bu sahne filler değilse ya Jinbei ile birlikte tayfa tamamlanıyor ya da Luffy kendini saymıyor ve tayfaya bir kişi daha gelecek demektir. Serinin başında ana karakterin ağzından çıkan bu sözün çok önemli olduğunu ve Oda'nın bunun dışına çıkmayacağını düşüyorum şahsen. Belki de çok kısa süreliğine katılacak üyeler olacaktır o yüzden 13 vurgusu yapılmıştır.
1 üyenin daha katılacağı kesin gibi. Oda'nın geçen yılki röportajı, 24.07.2018
https://edomonogatari.wordpress.com/2018/07/24/yomiuri-oda/
"In the beginning, I planned to assemble a crew of 10 within the first year and a half. After 20 years, the story’s about 80% complete, yet there are still only 9 crewmates."
"Başta 10 kişilik bir tayfayı 1.5 yılda toplamayı planlıyordum. 20 yıl sonra, hikaye neredeyse %80 tamamlandı, ama daha sadece 9 tayfa üyesi var."
Burada klasik belirsizliğini konuşturmuş Oda. Başta 10 kişi planladığını söylüyor ama 10. kişinin son olacağını net bir şekilde belirtmekten kaçınıyor gibi. Yukarıda arkadaşların paylaştığı linkte çevirdiğim teoride geçtiği gibi ben de 13 kişi olmasını bekliyorum tayfanın. Neyse Wano sonu bir şeyler olur gibi.

Belkide hain yoktur. Böyle bir ihtimal hala yok mu?
Zou dan sonra hain olmaması biraz zor bir ihtimal. Minklerin içinde bir hain var kesin olarak, ama tabi bambaşka bir şey de çıkabilir.
O-Tama gelebilir mi acaba? Ace söz vermişti kunoichi olduğu zaman onu yanında götüreceğine dair. O-Tama şu anda Luffy'nin yanında gitmek isteyebilir. Eğer O-Tama giderse belki Hitetsu da onunla gitmek isteyebilir. Carrot gelebilir ya da Wanda da gelebilir. Benim tayfada görmek istediğim 3 kişi var biri Perona, diğeri Katakuri, sonuncusu da Marco. Hancock da fena olmazdı aslında. Hancock'un Luffy'yi Nami ve Robin'den kıskanması ve onlara yaklaştırmaması eğlenceli olurdu.
Tama daha çok küçük gibi, tama ve momo birlikteliği kesin gibi, momotaro hikayesi buradan başlayacak. Ama Wano sonrası Hitetsu'nun bir işlevi kalmayacak gibi, bu yüzden onu düşündüm. Hancock, Perona ve Marco son savaşta müttefik olarak gelebilir. Perona Mihawk'in yanından kolay kolay ayrılmaz bence. Katakuri'nin ise hazır mama ada da değilken poneglyphini almaya gelen kurohige tarafından öldürüleceğini düşünüyorum.
1 üyenin daha katılacağı kesin gibi. Oda'nın geçen yılki röportajı, 24.07.2018
https://edomonogatari.wordpress.com/2018/07/24/yomiuri-oda/
Yukarıda arkadaşların paylaştığı linkte çevirdiğim teoride geçtiği gibi ben de 13 kişi olmasını bekliyorum tayfanın. Neyse Wano sonu bir şeyler olur gibi.
Oda ya insan gerçekten güvenemiyor artık :) ama düşündüğüm, tayfanın kurohige tayfasına bağlı olarak şekilleneceği. Wano sonu birçok şey netleşir dediğin gibi.
Momonosuke Raftel’e kadar eşlik edecektir.
Momo'nun Wano da kalması gerektiğini düşünüyorum hala. Ama belki o da gelir tabi.

Çok güzel bir teori ve bence tutacak bir teori. X ile başlayan kişiye Xdrake i uygun gordum. Hem sanjiyle brook gibi sapik bir yönü'de var. Wanda'nin tayfaya katilmasini isterim ama ondan daha cok Hancock'u görmek isterim. Geriye kalan P harfine ise mink olan pedro(ölmediyse) veya pekoms katılabilir

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık