Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Monkey D. Luffy

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 242 85.8%
  • Sevmem

Kullanılan: 40 14.2%

• Kullanılan toplam oy
    282
Şu çocuğun sadece tanıtım sayfasını okuyarak sevebilirsiniz Oda o kadar güzel tasarlamış ki. Ama benim merak ettiğim soru Luffy'nin nasıl Dünya Hükümetine karşı savaş başlatacağı. Yanı tayfa son adaya gitti son kitabeyi Robin tayfaya okudu. Zoro hükümete sövüyor, Sanji sinirli, Copper ve Ussop korkuyor falan. Millet bir şaşkın. Luffy o anda bile büyük ihtimal neler olduğunu anlamaz. Karakteri boyle adamin.Çünkü onun için 800 yıl önce olanlar hiçbirşey ifade etmiyor. Yanı başka bir adada babası olse bile pek tepki gösterecek birisi değil gibi çünkü babası da ona birşey ifade etmiyor. Bu noktada Luffy'nin Hükümete savaş açması için daha farklı bir tetikleyici unsur gerekiyor. Bunun Sabo ve Vivi ile ilgili olduğunu düşünüyorum. Dragonu ne zaman nasıl gösterir bilmiyorum ama Devrimciler kesinlikle Hükümete yenilecek. Sabo'yu kurtarmak için mi savaşıp yenilirler yoksa başka şeyler mi olur bilmiyorum ama Devrimcilerin hamlesi Sabo'nun kaderini de belirleyecek. Belki savaştan sonra Devrimcilerin idamı kararı alinir. Tabi savaşın başlaması, ilerleyen süreçleri biz surekli ada ada gezerken haner alacağız ve son ada ile beraber Sabo'nun idam kararını duyacağız. Yani tahminim bu yoksa Luffy'i kimse 800 yıl önce söyle söyle olmuş sülalenin intikamı al diye savaşa sokamaz.

Monkey D. luffy namı diğer Joy Boy ... Kendi bıraktığı hazineyi - serveti arayan koca yürekli maceraperest.Bu işlere hiç girmeyecektin Oda :artiz: Neyse bir bildiği vardır bakalım göreceğiz.

Doğum günü kutlu olsun, kendisini seviyorum allah başımızdan eksik etmesin.
Tayfada Zoro gücündeki tek insan.

Luffy gene yardırıyor Amiral gücünde falan işte biliyorsunuz durumu, getirin oradan bir Luffy, Apo şov yapacak :hhh:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık