Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Monkey D. Luffy vs. Shiryu

Kim Kazanır?

• Luffy

Kullanılan: 98 73.7%
  • Shiliew

Kullanılan: 35 26.3%

• Kullanılan toplam oy
    133
Bu adam Teach'in en güçlü adamı ise illa bir şekilde kazanır. Teach şu an yonkou ve sağ kolu da şu an bile özel bir güce sahip olmalı.

Teach'in en güçlü adamı değilse tahmin yapmak çok zor. Teach tayfası en güçlü tayfa olacağı için 2. ve 3. adamı bile oldukça güçlü olabilir.

Adamlar sonuçta yonko tayfası olmuş.O kadar da ezmeye gerek yok.Shiliew'in şu an ki seviyesini tam olarak söylemek zor ama Luffy'nin 3. komutan seviyesi olduğunu düşündüğümden Shiliew'in gayette şansı vardır.

Kişiden kişiye değişir Shiliew'i kimisi Mihawk'ı alacak olan adam olarak bekliyor kimisi balon olarak görüyor kimisi ortalama sağ kol olarak görüyor. 2 Yıl arada Magellan'ı geçmiştir bu adam bence. Amiral seviyesine yakın bi adam olarak görüyorum Shiliew'i. Hatta kılıcı Shodai Kitetsu yada Nidai Kitetsu çıkabilir. Belki Oda bir gün kılıçlardan bahsetmeye karar verirse bu kılıçların lanetlerinin gücünü falan yansıtır gösterirse Wano'da ozaman çok başka bişe çıkabilir Shiliew. Şuan için Shiliew diyorum.

İki yıl önceki Shiryu'yu alabilir bence, iki yıl sonraki ise muamma. Meyve ayağı var şusu var busu var. Belirsiz şu an için.

Kişiden kişiye değişir Shiliew'i kimisi Mihawk'ı alacak olan adam olarak bekliyor kimisi balon olarak görüyor kimisi ortalama sağ kol olarak görüyor. 2 Yıl arada Magellan'ı geçmiştir bu adam bence. Amiral seviyesine yakın bi adam olarak görüyorum Shiliew'i. Hatta kılıcı Shodai Kitetsu yada Nidai Kitetsu çıkabilir. Belki Oda bir gün kılıçlardan bahsetmeye karar verirse bu kılıçların lanetlerinin gücünü falan yansıtır gösterirse Wano'da ozaman çok başka bişe çıkabilir Shiliew. Şuan için Shiliew diyorum.
Shodai kitetsu ile ilgili bir aralar teori olarak Goroseilerden olan kel amcanın elindeki kılıç olabileceği tartışılıyordu.Hatta Nidai Kitetsu Zoro'nun hocasında falan çıkarsa çok güzel olur.Zoro'da üçlü bir kitetsu serisi olursa çok güzel giderdi. Sho - Ni - San.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık