Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Monkey D. Luffy vs. Shiryu

Kim Kazanır?

• Luffy

Kullanılan: 98 73.7%
  • Shiliew

Kullanılan: 35 26.3%

• Kullanılan toplam oy
    133
Kata yenilince en güçsüz olmadı adam çok saçma şekilde kaybetti .

Tam 18 bölüm sürdü dövüş . Katakuri 16 bölüm net şekilde fiske bile yemeden dövdü Luffy’i. Öyle basit şekilde de değil , ama ne oldu Luffy vurmaya başlayınca toplam 6-7 vuruşta nakavt etti .

Gözlem hakisi gelişmiş bir karakter ama dayanıklı değil .

Bu şekilde yenilmiş biri kendisi resmen trajikomik .

Demek ki Luffy de az biraz geleceği görebilse 3,4 bölümde bitecekti dövüş . G4 ile yamulturdu kendisini .

Kata hem şuana kadar en çok saldırıya dayanan karakterlerden biriyken hem de akainu'dan sonraki en bitirici saldırıya sahip karakter. Geleceği görebilme, rakibin uzuvunu kendi vücunda hapsetme ve mochi'yle rakibi yakalama özelliğini o mızrak saldırısıyla kombine etmek sağ kol olmayan herkesin üstüne koyar zaten bu adamı.
Normalde bitirici saldırıları rakibe denk getirmek zordur. Kata'nın öyle bi derdi de yok.

Kenbunshoku'su gelişmemiş luffy'le dövüşmekten canı sıkılınca uyanış açıp 5 saniyede yendi adam. Sağ koldan daha ne beklediniz ben onu anlamıyorum. Partide gösterdiği seviye bile yetmişti bana.

Büyük ihtimalle tüm sağ kollarda kata gibi onları diğer korsanlardan farklı kılan güçler olacak. Yani onları farklı kılan tek şey seviye olarak üstün olmaları olmayacak.
Katakuri'nin geleceği görmesi vardı. Kaido'nun sağ kolu armament veya douriki kralı olur. Marco'nun meyvesi çok farklı. Benn beckman da bi okyanusun en zekisi.

Shiliew'ın da kılıç ustalık dışında özel bi gücü çıkar bence. Belki yeni yediği bi meyve olur belki de zoro gibi şeytani güçleri olur. Karakterine de yakışır.
________

Luffy dövüş sırasında güçlenecekse shiliew'ı yener ama şuanki seviyesi sağ kolları mola vermeden yenmeye yetmez.
Katakuri'nin tam gücünü yenmek isteyerek bekledi diyen oldu ama luffy döndüğünde kendisi bile tamamen iyileşmemişti. Dövüş daha başlamamışken luffy nefes nefeseydi. İkisinin de yaraları duruyordu.
Hem kata'nın hem de kendisinin hakisinin dolmasını bekledi sadece. Hakinin bitebildiğinden bahsederken önce kata'nın hakisinin biteceğini düşünüp sonra o şekilde kazanmaktan vazgeçti.

Luffy hertürlü alır. Hadi diyelim shiliew katadan güçlü,çok güçlü bir kılıç ustası ve belkide şeytan meyvesi yemiş olsun.

Şu saatten sonra gelecegi azda olsa gorebilen ve opta dövüşerek güçlenildiğini öğrendiğimiz bir ortamda bana göre hicbir sağ kol luffyi alamaz.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık