Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Monkey D. Luffy vs. Sabo

Kim Alır?

• Kullanılan toplam oy
    69
Sabri'nin karşısında Burgess yok. Dünyasını şaşırır Kong Gun yese. Ki şu an Kata ile savaşan Luffy evire çevire döver.
Sabo'nun tam potansiyelini bilmiyoruz. Gördüğümüz kadarıyla da adam amirale kafa tutabiliyor. Döver dövmez onu bilmem ama sanki evire çevire dövemezmiş gibi geliyor bana. :D

Sabo'nun tam potansiyelini bilmiyoruz. Gördüğümüz kadarıyla da adam amirale kafa tutabiliyor. Döver dövmez onu bilmem ama sanki evire çevire dövemezmiş gibi geliyor bana. :D
Vallaha zamaninda G4'ün sınırsız olduğunu görmemişim herhalde. Sınırsız G4'lü isterse Dressrosa'daki Luffy olsun canına okur. Şu an ise Luffy Dressrosa'daki halinden çok daha güçlü.

Bu arc öncesindeki Luffy'nin bile sınırsız g4'e ihtiyaci yoktu. Ortada bir dövüş olurdu. Şu an ise ibre benim açımdan Luffy'e tamamen kaydı.

Luffy yeni formuyla Kata'ya üstünlük kurup yenecek büyük ihtimalle. Bunu yapabilirse o hali Sabo'yu da indirir diye düşünüyorum.

Abi gardaşının önünde olur Luffy Yonkou olana kadar. Yonkou olunca denkleşirler. Sonra SAbo da biraz gelişir ama Luffy D. olması, KK olması ve dünyayı değiştirmesi gibi sebeplerden ötürü abisini geçer. Ama Sabo da baya sağlam güçte olur.
Luffy 100 olursa seri sonu Sabo da en az 95 olur.

Üstünlük kurdu da Luffy dayak arsızı. G4'ten sonra kaç saat daha dayak yedi hâlâ savaşabiliyor. Bu yüzden amirale bayağı yakın olur diyorum sınırsız G4 ile. Busoushoku hakisi de gelişirse amirali alır derim Luffy için.
İşte Kata yerinde bir amiral olsa Kata'nın Luffy vurduğu gibi vursa o meyvelerle ölümcül yaralar açarlardı.

Sınırsız G4 Sabo'yu doğduğuna pişman eder. Onun dışında şuan ki sınırsız olmazsa Sabo ölüme yüz yüze bakarak alır.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık