Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Monkey D. Garp

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 361 82.2%
  • Sevmem

Kullanılan: 78 17.8%

• Kullanılan toplam oy
    439
Ben böyle muazzam güçte birisi olsam korsanlardan pek de bir farkı olmayan hatta zaman zaman daha bile acımasız olabilen denizcilerle bir olacağıma gider WB gibi bir korsan olurdum.
Wb de genel korsan ortalamasına göre bakıldığında merhametli biri olsa da dünya genelinde kötülüğü engelleme gibi bir motivasyonu yok.Deyim yerindeyse hayır kurumu değil onunla bağın yoksa.

Tabi dünya hükümeti de biraz böyle kutsal vergiyi ödemezsen vs. ama kötünün iyisi durumu biraz.Ben de üstte yazdıkları gibi darbe yapabileceklerini düşünüyorum ejderlere.Ejderler konusunda devrimciler ittifak da yapılabilir de bakalım tabi.

Korsanların zararı, ejderlerinkini fersah fersah katlıyor gibi gözüküyor son olarak ve Garp'ın tam motivasyonunu öğrenmemiz lazım donanmaya katılması ve bağlılığının gelişimiyle ilgili.

Casus birliği'nin lideri olduğunu düşünüyorum. Devlet içinde devlet. Dragon dışarıdan, Garp içerden çökertecekler hükumeti.
Garpta bu akıl yok ki.Sengoku belki.Ama Akainu bu yetkiyi Garptan daha akıllı birine vermiştir.Kılıç Timinin lideri Drake ama kesin daha üstte biri çıkacak.Şöyle siyah Denizci giysisiyle İstihbarat Odasında rapor çıkartan güçlü ve tecrübeli bir karakter.Ahh çok güzel hayaller var ama olmayacak gibi :(

Garp bunu yapmaz. Ha yonkouların içine adam sokmuştur dersin olur derim ama devleti çökertme hareketi olmaz.Devlet-krallık-denizciler farklı yapılar bir arada olsalar da.Vegapunk ve fujitora dersen bak onlar yapar derim :D
Hayır, şu ana kadar tanıdığımız denizciler arasında bunu yapabilecek tek kişi Garp. Haklısın ihtimal dahilinde olan farklı denizciler de var ama tanıdığımız denizciler arasında bu işi yapma ihtimali en yüksek olan kişi Garp. Neden dersen, adam defalarca terfiiyi kabul etmiyor, kutsalların direkt emrine girmemek için. Bunun dışında, Sengoku Rocks'ı da anlattığı konuşmasında kutsalların da Garp'ı sevmediğini, ancak kahramanlıkları sebebiyle ona dokunmadıklarını belirtiyor. Böyle bir adamın denizcilerin mensubu olarak kalıyor olmasını, masum sivilleri ve saf adalet duygusunu korumak, şeklinde açıklamak bana biraz basit geliyor. Bu adamın daha büyük bir amaca hizmet ettiğini düşünüyorum, bu da ancak hükumeti içten yıkmak olabilir.

Hayır, şu ana kadar tanıdığımız denizciler arasında bunu yapabilecek tek kişi Garp. Haklısın ihtimal dahilinde olan farklı denizciler de var ama tanıdığımız denizciler arasında bu işi yapma ihtimali en yüksek olan kişi Garp. Neden dersen, adam defalarca terfiiyi kabul etmiyor, kutsalların direkt emrine girmemek için. Bunun dışında, Sengoku Rocks'ı da anlattığı konuşmasında kutsalların da Garp'ı sevmediğini, ancak kahramanlıkları sebebiyle ona dokunmadıklarını belirtiyor. Böyle bir adamın denizcilerin mensubu olarak kalıyor olmasını, masum sivilleri ve saf adalet duygusunu korumak, şeklinde açıklamak bana biraz basit geliyor. Bu adamın daha büyük bir amaca hizmet ettiğini düşünüyorum, bu da ancak hükumeti içten yıkmak olabilir.
Ben de ejderler aleyhine olaylara imza atacağını düşünüyorum da amiral iken şayet böyle bir amacı varsa başarılı olma ihtimali daha yüksek olmaz mıydı?

Garpta bu akıl yok ki.Sengoku belki.Ama Akainu bu yetkiyi Garptan daha akıllı birine vermiştir.Kılıç Timinin lideri Drake ama kesin daha üstte biri çıkacak.Şöyle siyah Denizci giysisiyle İstihbarat Odasında rapor çıkartan güçlü ve tecrübeli bir karakter.Ahh çok güzel hayaller var ama olmayacak gibi :(

Çok güzel malzemeler var da Oda kullanırmı muamma. :D Ayrıca Garp'ın görüldüğü gibi bir adam olmadığını düşünüyorum. Bu kalibredeki bir adam her bi şeyi sineye çekip, denizciler arasında kalmaya devam ediyorsa bir sebebi vardır diyorum. Yani Karakter tasarımı Casus birliği gibi bir şeyin lideri olmayı götürmüyor ama o kadar da büyük bir sorun değil gibi.
Ben de ejderler aleyhine olaylara imza atacağını düşünüyorum da amiral iken şayet böyle bir amacı varsa başarılı olma ihtimali daha yüksek olmaz mıydı?
Olurdu. Ama onuru, her ne pahasına olursa olsun kutsalllara daha da yaklaşmayı, terfi etmeyi, kaldırmamış olabilir. Çünkü D. ''Tanrının doğal düşmanı'' olarak biliniyor.

Bensiz Garp mı övülüyor

O kadar büyük boy çakalı evire çevire dövmesine rağmen tek yara izi çocukluğundan olan adaletin sert yumruğu.

Yine haterlarını ağlatıyor başlıkta. Ağlamak isteyen yehuvallah İsrail'e.

Bensiz Garp mı övülüyor

O kadar büyük boy çakalı evire çevire dövmesine rağmen tek yara izi çocukluğundan olan adaletin sert yumruğu.

Yine haterlarını ağlatıyor başlıkta. Ağlamak isteyen yehuvallah İsrail'e.
Garp kendisine savrulan bisento , kılıç ve topuza yumruğu ile karşılık veriyormuş. Bazı günler b.hakisi kendisinden izin alıp tek başına takılıyormuş. Zamanının en güçlü b.hakisine sahip olabilir reyiz.

Ad hominem işte ne yaparsın.Siyasi parti tutar gibi karakter fanlığı yapmak.Muhteşem yahu.
O çok anlaşılıyor yahu. Alakalı alakasız her konuda Rosinante'ye anlamsız anlamsız laflar edip konuyu saptırmak için çabaların bunu ne denli muhteşem bulduğunu gösteriyor.
Ama fanı olduğun katakteri de sevdiğin başka bir karakteri de savunamadığın için Rosinante'ye laf ederek konuyu değiştirme çaban hiçbir zaman işe yaramadı bunu sen de biliyorsun.
"Garp'ın ne olduğu zaten ortada" lafıma karşı bir şey söyleyebileceğin zamana kadar eğlendirmeye devam edersin artık.

Düzenleme: Yazını şimdi gördüm. Zaten ben de o eksende kalmaya çalışıyordum İm-sama.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık