Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Monkey D. Garp vs. Sengoku

Dövüşün sonucu ne olur?

• Kullanılan toplam oy
    177
Ben yanlışlıkla dahi Sengoku'ya oy vermiş olsam gider banlatırım kendimi 1-2 ay. "Ben kendimde değilim, biraz kafamı dinlemem lazım." derim.
O esnada mangayı okursan güzel bir rehabilitasyon olur evet. Sağduyu kazanıp sonunda "Yanlışlıkla doğru bir şey yapmışım." gerçeğini görerek gerçeklere bu şekilde dönmeyi başarmış olursun.

Bence gayet de denk olabilirler. Zaten başından beri bir ikili olmaları ve Sengoku'nun Filo Amirali olması gibi şeyler Sengoku'nun sadece bir fikir adamı olmadığını gayet gösteriyordu. Şimdi ise Roger'ın sözü var. Hadi Garp bir tık üstün olsun en fazla bu olur.
1 tık degil direkt eşitlerdir. Sengoku o meyveyle bir kere yıkım tanrisina donusuyor. Az kalsa BB tayfayı komple oldurecekti. Oda' nin acikladigina gore kral hakide var. Bence denk olmamalari icin sebep yok

Düşünsene Wb çıkıp Sengokuda "Bana Akainu ile momongayi gönder,bu acemiler çok güçsüz ." diyor.Saçma oldu dimi.Şimdi dön Rogerın söylediğine bir daha bak.
Hahahaha hala büyük başarı. Denk değiller demek Sengoku çöptür demek olsa haklıydın. :S
O esnada mangayı okursan güzel bir rehabilitasyon olur evet. Sağduyu kazanıp sonunda "Yanlışlıkla doğru bir şey yapmışım." gerçeğini görerek gerçeklere bu şekilde dönmeyi başarmış olursun.
:S

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık