Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Monkey D. Garp vs. Edward Newgate

Dövüş sonucu ne olur?

• Kullanılan toplam oy
    137
@cool
Varsayımlar üzerinden konuşuyoruz.Garpin vssini görmemek wbden güçsüz yapmaz.net olarak wbden güçlüde yapmaz.Seride gecen sözler ve olaylar üzerinden varsayımlar yapıyoruz.

Roger öldükten sonra WB dünyanın en güçlü adamı olarak çağrıldı. Bunu da Garp yaptı. Zamanında da bu konuyu tartışmıştık. Gidip gelip aynı forum konularını tartışıyoruz. Garpın yaşadığı dönemde serumlarla yaşayan WB en güçlü adam ünvanına sahipke n ki bunu garp kabul edip ünvanı WB'ye vermişken çıkıp da Garp daha güçlüdür vs demek var olan gerçeği inkar etmektir. Trollemektir başka da hiç birşey değildir. Bu konuyu tartışmak luffy lastik meyvesi değil elmas meyvesi yedi demekle aynıdır.
Tamamda güç bakımından kimse wb den güçlüdür demiyorki.Bu bi vs konusu.Wb en güçlüydü ama akaiunuyu yenildi.(Başka etkenler var tabikide)
Ama sonuç olarak bi insanın en güçlü olması onu yenilmez yapmaz.Belki wb bir vuruşta bir adayı yok eder.Ama o vuruşu karşıdaki adama tutturamadıktan sonra ne yapabilirki.

Marineford savaşındaki halleriyle kapışacaklarsa Garp alır. İkisi de yaşlı olmakla birlikte WB muhtemelen daha yaşlı olduğu için daha büyük sağlık sorunları var. Savaştaki gibi kalbi teklerse Garp acımaz ama eşit bir dövüş olacak diyorsak WB alır.

Oyum WB'ye. :a:

Wb yi yenmek için öldürmek şart marineforda bunu gördük.Wb asla kaybetmez gördüğümüz kadarıyla ki Roger bile yenememiş(denk dövüştükleri geçti,ve gördüğümüz Wb ölmediği sürece kaybetmez),gel gelelim garp mevzusuna Rogerla vs atıp birbirlerini ölümün eşiğine getirmişler luffy vs lucci gibi.Vs artık 1 ay mı sürer bilemem ama dayanıklıkta Wb hertürlü üstün ve bu özelliği sayesinde Wb alır dedim.

Marineford'tan bahsediyorsak Garp bir adım önde sanki. WB babanın hastalığı yüzünden. Garp'ın daha bir şeyini görmedik bakalım ondan neler çıkacak... :fool:

Soytarii26

Yalnız ben Garp'ın daha güçlü olduğu konusunda herhangi bir şey söylediğimi hatırlamıyorum zira yazdığım mesajın herhangi bir yerinde de Garp'ın WB'den üstün olduğunu yazdığım bir yer yok...

Garp'ın En Güçlü diye verdiği ünvan kime?
KORSAN'a...
Denizcilerin tabiricahisse verildiği En Güçlü ünvanı kime Garp'a...

Denizciler = Garp
Korsanlar = WB

Tensei...
Verdiğin resimde 2 tane KORSAN var DENİZCİ yok...
Zaten manga Korsanların bulunduğu bir dünyayı içeriyor ve de denizcilerin olduğu...

Bu da ne demek oluyor 2 grup var Denizci - Korsan
En güçlüleri kimler Garp ve White Beard (Roger'dı, öldü WB'ye kaldı)

Bakın Roger öldü WB'ye kaldı,
Peki Roger zamanından beri neden hala Garp korsanlar için korkulan birisi ve Denizciler için en güçlü savunma denilebilecek kadar halen zirvede birisi???

Roger'dan sonra WB'ye kaldı demek WB'de Roger'a oranla bir zayıflık var demek bu zayıflık küçük görme manasında değil, bir şekilde Roger ön plana çıktı manasında...

Ama Garp için ardından gelecek isim belki var ama halen Garp var ve zirvede adam üzerinde bir çok isim olmasına rağmen hepsine atar yapıp posta koyabilecek bir isim kendi aralarında da böyle...
Amiraller var
Filo Amirali var
Gorousei var
Ama Garp'ta var...

Garp'ı acaba Korsan olarak gördüğünüz için mi WB'den iyi değil diyorsunuz zira Dünyanın En Güçlü Adamı = WB dendi denilince Garp'ta aynı kefeye konarak hareket ediliyor...
Bir kere kulvar farkı var Korsan ve Denizci olarak, bu iki ismi birleştiren tek ve en büyük nokta erişemedikleri isim olan Roger...
Garp'ta, WB'de, Roger ile eşit kapışabilmiş isimlerse nasıl oluyor da WB, Garp'tan ya da Garp, WB'den üstün oluyor...

Neyse fazla uzatmadan ilk mesajda da yazdığım gibi bir fark varsa bile ne kadar olduğu muamma ve şahsen yine ilk mesajda olduğu gibi...

1. Roger
2. WB ve Garp...
Aynı şeyleri demeyi düşündüm düşündüm durdum yazmadım. Sonunda dili benden daha kuvvetli birinin bunu yazması iyi oldu eline sağlık. Garp bence de orada korsanları kastederek en güçlü adamı demiştir onun için. O kapak da "2 Kral" diye çizilmiş tamam çünkü Garp kral değil. Denizcilerde kral yok korsanlarda var o diye düşünüyorum ben

baba_38

ben garp diyorum ayrıca gençlik zamanlarındada garpın yeneceğini düşünüyorum açıkçası nedense garp bana daha bi güçlü geliyor wb nin gura gura gibi en güçlü paramecia meyvesi vardı en güçlü dendiğine ama garpta hiç bişey yok yumruk garp adından da belli :)

Reversi

Garp'ı hiç adam akıllı savaşırken izlemediğiz için kararsızım ama yine wb alır diyorum

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık