Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Monkey D. Garp vs. Edward Newgate

Dövüş sonucu ne olur?

• Kullanılan toplam oy
    137
Garp daha formdaydı savaştaki Beyazsakal'a göre. Beyazsakal'ın ahı gitmiş vahı kalmıştı savaşta. Gerçi öyle olmasa, amiral falanda kalmazdı ortalıkta.

@tensei
One piece'de korsanların ön plana çıktığı için olabilirmi?
Karşılıklı kaptan içiyorlarda Roger ona bakarsan çocuğunu Garp'a emanet ediyor varmı ötesi.

Ben açmıştım konusunu ama silinmiş sanırım diğer konular silinirken arada kaynamıştır yine neyse. Konuya gelirsek durum şu;
Wb diyen adam "Wb'de dünyanın en güçlü adamı ünvanı var" - Garp diyen adam "İkiside zamanında Roger'la denk dövüşmüş, Roger-Garp-Wb bize denk olarak gösterildi mangada hal böyle oluncada iki denk insandan biri hastaysa ve diğeri değilse sağlıklı olan bir nebze olsun öndedir. O yüzden Garp diyorum" - Wb diyen adam "Dünyanın en güçlü adamı ünvanı verilmiş hala tartışılıyor ya.sss"

Bu tartışma bundan ileri gitmedi bir Garp fbsi görene kadarda gitmez sanırım.

Ben açmıştım konusunu ama silinmiş sanırım diğer konular silinirken arada kaynamıştır yine neyse. Konuya gelirsek durum şu;
Wb diyen adam "Wb'de dünyanın en güçlü adamı ünvanı var" - Garp diyen adam "İkiside zamanında Roger'la denk dövüşmüş, Roger-Garp-Wb bize denk olarak gösterildi mangada hal böyle oluncada iki denk insandan biri hastaysa ve diğeri değilse sağlıklı olan bir nebze olsun öndedir. O yüzden Garp diyorum" - Wb diyen adam "Dünyanın en güçlü adamı ünvanı verilmiş hala tartışılıyor ya.sss"

Bu tartışma bundan ileri gitmedi bir Garp fbsi görene kadarda gitmez sanırım.
Şu Garp ile Roger denk dövüşmüş ifadesi nerede geçiyor ben kaçırmışım orayı ?

Yakantop oynarken birbirlerini ölümün eşiğine getirmediklerini düşündüğümden Roger'ın sözlerine dayanarak denk dövüştükleri sonucu çıkardım birçok okuyucu gibi.
Siz sadece çıkarım yapıyorsunuz ohhoooo :D
Çıkarımla gideceksek işimiz çokk :/ Luffy ölse şuan Smoker için diyecekler ki " 8 metre boyunda ki Dragonun oğlu ile eşit dövüşüyordu "
Logetown'da yakalıyordu hatta ...

BURDA manga kapağında Oda sama tarafından çizilmiş , 2 kral kapağı var ?
Ve Wb'nin roger ile kapışmasından kalan dev yaralar var.
Bu kadar şey varken

Garp ile bilinmeyen mevzulardan çıkarım yapmaya devam edin.

Siz sadece çıkarım yapıyorsunuz ohhoooo :D
Çıkarımla gideceksek işimiz çokk :/ Luffy ölse şuan diyecekler ki " 8 metre boyunda ki Dragonun oğlu ile eşit dövüşüyordu "
Logetown'da yakalıyordu hatta ...

BURDA manga kapağında Oda sama tarafından çizilmiş , 2 kral kapağı var ?
Ve Wb'nin roger ile kapışmasından kalan dev yaralar var.
Bu kadar şey varken

Garp ile bilinmeyen mevzulardan çıkarım yapmaya devam edin.
Avatarına kurban olduğum Luffy'e 8 metre diyen adamların sözüyle Roger'ın sözlerini birmi tutuyorsun:D Adam direk kendi ağzıyla söyledi işte daha ne olsun yani illa vsmi görmemiz lazım

Güçlü adamın gücünü tartışıyorlar :/
Herkes kabullenmiş hala ..
Güçlü olan kazanır.Bu nasıl bir mantıktır anlamadım.Güçlü her zaman kazanmaz.Bu hayatta da böyledir sporda da böyledir kavgada da böyledir.Güçleri bir birine yakın 2 karakter olduğu için sonuç için kesin bir söylemek mümkün değil bence berabere derdim.Ama öyle bir şık olmadığı için Garp dedim.

Avatarına kurban olduğum Luffy'e 8 metre diyen adamların sözüyle Roger'ın sözlerini birmi tutuyorsun:D Adam direk kendi ağzıyla söyledi işte daha ne olsun yani illa vsmi görmemiz lazım
Neyse tartışmak istemiyorum :W Çünkü bu konuyu fazla uzatabilirim.
Agresifleşmeyede başladım. En iyisi Iron Man 3 izliyim sessizce kaçıyım ben :T

Herkes kabullenmiş wbnin en güçlü adam olduğunu ama nedense ankette garp onde gidiyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık