Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Monkey D. Dragon'un Seviyesi

Dragonun seviyesi?

• Kullanılan toplam oy
    281
Evladını babasına, o da haydutlara;
Yoldaşını kutsal ejderlere terk etmiş bir adamdan bahsetmiyor muyuz burada?

Yonkou ve/veya üstü olsa kim o hale getirebilirdi Kuma'yı?
Gerçi Amiral seviyesinde bile olsa gider alırdı Kuma'yı. Bunca sene nasıl huzur içinde kalabildi o kadar güçlüyse madem.

Zekidir, plancıdır, elinde koz vardır falan bilmem de kesinlikle güçlü biri olduğunu düşünmüyorum.

Gerçi Amiral seviyesinde bile olsa gider alırdı Kuma'yı. Bunca sene nasıl huzur içinde kalabildi o kadar güçlüyse madem.

Zekidir, plancıdır, elinde koz vardır falan bilmem de kesinlikle güçlü biri olduğunu düşünmüyorum.
Wg'nin dibine güvendiği birini koymuş. Bu bilgi akışı Kuma'nın hayatından daha önemli değil mi?

Wg'nin dibine güvendiği birini koymuş. Bu bilgi akışı Kuma'nın hayatından daha önemli değil mi?
Bu adam en az yirmi yıldır bu işi yapıyor. Bu seviyeye girebilmek için yoldaşlarından birini bu hale getirmekten başka çaresi yok muydu yani?
Naaptı bu adam 20 yıldır da bula bula bu çözümü buldu.

Bu adam en az yirmi yıldır bu işi yapıyor. Bu seviyeye girebilmek için yoldaşlarından birini bu hale getirmekten başka çaresi yok muydu yani?
Naaptı bu adam 20 yıldır da bula bula bu çözümü buldu.
Tam olarak bu hale geldiğinden haberdar değil diye biliyorum. Kuma kendi başına bir şeylere kalkışmış. Yoksa yapılan eylemde bir sorun göremiyorum. Hele ki WG gibi bir oluşumu indirmek amaçsa.
Fedakarlıklar olmadan devrimcilik oyununun ötesine geçemezdi.

Tam olarak bu hale geldiğinden haberdar değil diye biliyorum. Kuma kendi başına bir şeylere kalkışmış. Yoksa yapılan eylemde bir sorun göremiyorum. Hele ki WG gibi bir oluşumu indirmek amaçsa.
Fedakarlıklar olmadan devrimcilik oyununun ötesine geçemezdi.
Ne olup ne bittiğinden haberdar değilse ne biçim devrimci lideri bu adam? Adamın ordusunda isteyen istediği atı mı koşturuyor yani?

E o zaman ne güçlü, ne zeki, ne karizmatik... Tipsiz, biçimsiz, vasıfsız bir şey bu Dragon.

Ne olup ne bittiğinden haberdar değilse ne biçim devrimci lideri bu adam? Adamın ordusunda isteyen istediği atı mı koşturuyor yani?

E o zaman ne güçlü, ne zeki, ne karizmatik... Tipsiz, biçimsiz, vasıfsız bir şey bu Dragon.
Bu konudan haberdar olması ne kadar olası? Bu adam tanrı değil neticede. Hatta senede 1 2 kez bile iletişim kuramıyor olabilirler.
Karizmasına laf söyletmem:mincika:

Kesinlikle güçlü çıkacak yanılacaksın devrim yapmak duygusallığı ve herşeyi geride bırakıp dünyayı kurtarmak demektir.Ve bence bunu dragon yapacak

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık