Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Monkey D. Dragon

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 285 77.9%
  • Sevmem

Kullanılan: 81 22.1%

• Kullanılan toplam oy
    366
Sirf gücü ile çekecektir dikkati. Hiçbir şekilde Luffyde yakalanan hava yakalanmaz

Luffynin Alabasta, Rosa, Balikadam, Arlong Park, Buggyli köy, Enies Loby. Bu arclarda yaptıkları daha vurucu olur

Dragonun tek olayı bakın bu kadar güçlü adam. Hükümete daldı. Böyle cool, sırf güç sevdalilarina keyif verecen bir adam olacak. Devrimcilerin 40 yılda yapamadığını Luffynin 2 senede yapacak olması çok da mühim olmayan bir örgütlenme olduğunu gösteriyor açıkçası
Bence yanılıyorsun ama şimdilik tartışmanın bir manası yok tabii. Bekleyip görmemiz gerekiyor ne de olsa.

Sirf gücü ile çekecektir dikkati. Hiçbir şekilde Luffyde yakalanan hava yakalanmaz

Luffynin Alabasta, Rosa, Balikadam, Arlong Park, Buggyli köy, Enies Loby. Bu arclarda yaptıkları daha vurucu olur

Dragonun tek olayı bakın bu kadar güçlü adam. Hükümete daldı. Böyle cool. Devrimcilerin 40 yılda yapamadığını Luffynin 2 senede yapacak olması çok da mühim olmayan bir örgütlenme olduğunu gösteriyor açıkçası
Düütttt.... Seride herhangi biriyle kıyaslamak doğru olmaz Luffy'i. 800 yıldır kimsenin yapamadığını yapacak, bırak 40 yılı.

Dragonun haki seviyesini baya yüksek bekliyorum tabi meyve gücünüde.Dragon sadece vakti bekliyor.Eğer Kaido Bm hükümete saldırırsa katılabilir yonkolara.

Düütttt.... Seride herhangi biriyle kıyaslamak doğru olmaz Luffy'i. 800 yıldır kimsenin yapamadığını yapacak, bırak 40 yılı.
Bu adam sadece güçlü diye var. Bazı bazı da kurtardığı Fisher Tiger gibi adamlar

Bu adami Fisher Tigerdan daha devrimci yapan ne bilmek isterim :gamyon: Hadi geçtim Luffyi

Bu adam sadece güçlü diye var. Bazı bazı da kurtardığı Fisher Tiger gibi adamlar

Bu adami Fisher Tigerdan daha devrimci yapan ne bilmek isterim :gamyon: Hadi geçtim Luffyi
Bakışları... Ölü balık gibi bakmıyor en azından:a:
Gemisi, ismi, sexi replikleri, suratındaki dövme..... Liste uzar gider........

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık