Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Monkey D. Dragon

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 285 77.9%
  • Sevmem

Kullanılan: 81 22.1%

• Kullanılan toplam oy
    366
İki yıllık reklam arasında çoktan çocuk olmuştur da Dragon'a bırakmıştır gezmeye giderken. Dragon da babalık öğrenir azıcık hem. Robin şimdi bebeğinden ayrı kalınca, tabii duygusal olur.
2 tane bile olmuş olabilir. Dragon'un başka uğraştığı işi yok çünkü. Sabo'da ölecekmiş ya hem. Luffy 3 kardeşti. İşte 2 yeni kardeşiyle gene sayı 3 oluyor.

Görünürse adam akıllı dua edelim :( Hayır bir de bunun arcı falan olsa kısa olmaz ki, koca devrimler tarihi anasını satayım.
Dragona gerek var mı ki seride? Luffy zaten devrim yapacak Raftel sonrası

Yani Dragonu bu seriden cikarsan zerre sirtimaz bence.

Yıllardır süren devrim 0. Arc yapmasına lüzum yok

Şu mangaya bağlanma sebeplerimden birisine çöp muamelesi yapmışsın resmen. :D Dragon ve ekibi çok ilgimi çekiyor şahsen.

Şu mangaya bağlanma sebeplerimden birisine çöp muamelesi yapmışsın resmen. :D Dragon ve ekibi çok ilgimi çekiyor şahsen.
Cidden soruyorum seriden komple sil. 967 bölüm bir şey farkeder mi? Luffyler devrim yapacak zaten

Fazlalık bana kalirsa sırf baba boşluğunu doldurmaya. Güçlü çıkacaktır ama lüzumu yoktu

Cidden soruyorum seriden komple sil. 967 bölüm bir şey farkeder mi? Luffyler devrim yapacak zaten

Fazlalık bana kalirsa sırf baba boşluğunu doldurmaya. Güçlü çıkacaktır ama lüzumu yoktu
Adam haklı, bu fikir adamı bu hafta ölse, seriye etkisi bile olmaz. Bi halt ettiği yok zaten fikir adamı lafı bile çok buna..

Devrimciler olmadan yapılan devrim çok yavan olurdu benim için. Dragon hikayeyi çok daha ilgi çekici kılıyor. Bunca yıldır gözü gibi sakladığı adamları süs olsun diye tutmayacaktır mangaka. Hepimizin hoşuna gidecek bir hikaye örgüsü bizleri bekliyor.

Devrimciler olmadan yapılan devrim çok yavan olurdu benim için. Dragon hikayeyi çok daha ilgi çekici kılıyor. Bunca yıldır gözü gibi sakladığı adamları süs olsun diye tutmayacaktır mangaka. Hepimizin hoşuna gidecek bir hikaye örgüsü bizleri bekliyor.
Sirf gücü ile çekecektir dikkati. Hiçbir şekilde Luffyde yakalanan hava yakalanmaz

Luffynin Alabasta, Rosa, Balikadam, Arlong Park, Buggyli köy, Enies Loby. Bu arclarda yaptıkları daha vurucu olur

Dragonun tek olayı bakın bu kadar güçlü adam. Hükümete daldı. Böyle cool, sırf güç sevdalilarina keyif verecen bir adam olacak. Devrimcilerin 40 yılda yapamadığını Luffynin 2 senede yapacak olması çok da mühim olmayan bir örgütlenme olduğunu gösteriyor açıkçası

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık