Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Monet †

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 78 73.6%
  • Sevmem

Kullanılan: 28 26.4%

• Kullanılan toplam oy
    106
çok severim. ölümü kesin mi bilmiyorum ama whole cake island'da geri döneceğini düşünmüştüm. zira bm korsanlarının bizim tayfadan sonra punk hazard'a yöneldiğini görmüştük, ve koca ana'nın dünyadaki her farklı canlı türünü ailesinde bulundurmayı hedeflediğini de biliyoruz. monet'i almak için geldiler sanmıştım. ama anlaşılan böyle bir durum yok. artık dönerse nasıl döner bilmiyorum monet, ama umarım döner. ♥

PH arcında Luffy'e yazıyordu. Dövüşürken övmeler, kanatlarıyla sarılmalar, kulağa fısıldamalar. Hancock görse çok fena döverdi. Luffy'e aşkını itiraf edecekti ama Zoro kesti işte.

çok severim. ölümü kesin mi bilmiyorum ama whole cake island'da geri döneceğini düşünmüştüm. zira bm korsanlarının bizim tayfadan sonra punk hazard'a yöneldiğini görmüştük, ve koca ana'nın dünyadaki her farklı canlı türünü ailesinde bulundurmayı hedeflediğini de biliyoruz. monet'i almak için geldiler sanmıştım. ama anlaşılan böyle bir durum yok. artık dönerse nasıl döner bilmiyorum monet, ama umarım döner. ♥
Kalbine bıçak saplandı. Mantıken ölmüş olması gerekiyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık