Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Monet †

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 78 73.6%
  • Sevmem

Kullanılan: 28 26.4%

• Kullanılan toplam oy
    106
Ya Sanji'nin hasır şapka olması üzerinden bir değerlendirme yapamayız ki. Hasır şapka tayfası, kaptanı, çıkarı için bir hapishane dolusu insanı suçuna bile bakmadan salmış bir tayfa.
Suç belli, Orochi`ye baş kaldırmak. Ayrıca sırf hasır şapka üyesi diye değerlendirme yapmıyorum. Sanji, kendi çizdiği profil nazarında değerlendiriyorum.

İmpel Down'u kast etmiştim.
Bu Hasır Şapkaların imajını yıkacak bir durum değil, adam kurtarıcı işte, herkes için :p
Sonuç olarak Luffy, yardıma muhtaç masumları kurtaran biri. Tayfa üyeleri de bu kimliği taşıyor, yer yer hepsinden örnek gördük. Ama dediğim gibi ben spesifik Sanji nazarında bakıyorum ve adama uydurmuyor,d,um.

Bu Hasır Şapkaların imajını yıkacak bir durum değil, adam kurtarıcı işte, herkes için :p
Sonuç olarak Luffy, yardıma muhtaç masumları kurtaran biri. Tayfa üyeleri de bu kimliği taşıyor, yer yer hepsinden örnek gördük. Ama dediğim gibi ben spesifik Sanji nazarında bakıyorum ve adama uydurmuyor,d,um.
Luffy aslında muhtaçlara yardım eden biri değil. Kafasına eserse veya arkadaşım demişse birine o zaman anca. Adam net şekilde "eti paylaşmayacağım" diyor yani.
Punk Hazard'daki çocuklar ise şaibeli durumdu. Hasta bir çocuğun "Ben iyileştim" demesine pek bakılmaz. Yalan söylüyor olabilir, durumunun farkında olmayabilir, sabırsızlanıyor ya da bunalmış olabilir. Genelde böyledir çünkü. Benim kardeşim de bilmem kaç derece ateşine rağmen iğne olmamak için doktorlara yalvarırdı mesela.
Aynı Sanji aynı arc'ta hiç tanımasa da onunla hiç işi olmasa Kinemon'un kafasını yanına almış adam sonuçta. O örneğe o kadar da takılmaya gerek yok.

Luffy aslında muhtaçlara yardım eden biri değil. Kafasına eserse veya arkadaşım demişse birine o zaman anca. Adam net şekilde "eti paylaşmayacağım" diyor yani.
Punk Hazard'daki çocuklar ise şaibeli durumdu. Hasta bir çocuğun "Ben iyileştim" demesine pek bakılmaz. Yalan söylüyor olabilir, durumunun farkında olmayabilir, sabırsızlanıyor ya da bunalmış olabilir. Genelde böyledir çünkü. Benim kardeşim de bilmem kaç derece ateşine rağmen iğne olmamak için doktorlara yalvarırdı mesela.
Aynı Sanji aynı arc'ta hiç tanımasa da onunla hiç işi olmasa Kinemon'un kafasını yanına almış adam sonuçta. O örneğe o kadar da takılmaya gerek yok.
Luffy`nin ben etimi paylaşmam lafını da argüman olarak kullandın ya... Tamam ya seni mi kırıcam Sanji, bebeleri es geçti diye suçlu olmasın canım. Bu gözdeki yerini değiştirmiyor zaten :D

Luffy`nin ben etimi paylaşmam lafını da argüman olarak kullandın ya... Tamam ya seni mi kırıcam Sanji, bebeleri es geçti diye suçlu olmasın canım. Bu gözdeki yerini değiştirmiyor zaten :D
Et kısmını mizah gereği kullanılsa da Sanji hasta olduğu iddia edilen çocuklara zarar vermek istediği anlamını çıkaramayız aksine o çocukların iyiliğini düşünüyor bazen iyilik yapılıyor diye istemeden kötülük yapmış olunabiliyor.Herkesin iyilik anlayışı farklı.

Oldukça ateşli bir hatundu bu. Çizdiği her kadın Robin'e benzeyen Oda'nın kaleminden böyle bir çar çıktığına hala şaşarım.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık